«Атлант розправив плечі» Айн Ренд

«Атлант розправив плечі» Айн Ренд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Атлант розправив плечі» Айн Ренд

Книга «Атлант розправив плечі» – масштабне соціально-філософське полотно, створене у формі антиутопії. Айн Ренд витратила на написання цього твору дванадцять років, і вкладені зусилля принесли письменниці блискучий результат. Цей глибокий і багатогранний роман відразу після виходу з друку став бестселером за версією «Нью-Йорк Таймс». Вже з перших сторінок цей твір затягує своєю атмосферністю, неординарним сюжетом і глибиною соціально-економічних і політичних питань.

Починаючи читати онлайн цю дивну книгу, не можеш зрозуміти, де закінчується реальність і починається фантастична історія. Лише справжній майстер слова може так віртуозно вести сюжетну лінію, щоб утопія поєднувалася з антиутопією, пронизливий драматизм соціальних і особистих подій розкривався шляхом іронічного гротеску, а романтичні сцени органічно поєднувалися з дещо цинічними й занадто приземленими образами головних героїв.

Головна героїня Даґні Таґарт – смілива й вперта жінка, яка не бачить перешкод і керується тільки здоровим глуздом. Проте їй судилося побачити, як звичайні життєві цінності спотворюються у зруйнованому суспільстві…

Червоною ниткою крізь усю книгу проходить проблема підприємництва з її підводними каменями, підступністю конкурентів і партнерів. Спроби організовувати і розвивати свою справу в нелегкий час соціалізму пов’язані з багатьма перешкодами, проте головні герої не здавалися. Досвід, які вони отримали, наштовхує на переосмислення власних життєвих пріоритетів, вчить правильному спілкуванню з оточуючими та самоповазі.

Роман «Атлант розправив плечі» можна назвати справжньою Біблією мислячих людей, підручником мудрості, посібником з навчання відповідальності за себе та своїх підлеглих. Альтернативна Америка, що занурилася в хаос, – достатньо прозорий образ для розуміння гострих проблем сучасного суспільства та можливих соціальних ризиків.

Якщо ви хочете читати онлайн один з найяскравіших творів минулого століття, завітайте на наш сайт, де ви знайдете цей роман безкоштовно та без реєстрації. Для бажаючих скачати «Атлант розправив плечі» Айн Ренд ми пропонуємо цей твір у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя (збірник)
Життя у позику. Мансарда... Еріх Марія Ремарк, Юрій Павлович Винничук
Розмальована вуаль
Розмальована вуаль Вільям Сомерсет Моем
Пташиний спів
Пташиний спів Себастьян Фолкс
Сонячні кларнети
Сонячні кларнети Павло Тичина

Відгуки на книгу «Атлант розправив плечі» Айн Ренд