«Атлант розправив плечі» Айн Ренд

«Атлант розправив плечі» Айн Ренд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1841 переглядів
1841 переглядів

Про книгу «Атлант розправив плечі» Айн Ренд

Книга «Атлант розправив плечі» – масштабне соціально-філософське полотно, створене у формі антиутопії. Айн Ренд витратила на написання цього твору дванадцять років, і вкладені зусилля принесли письменниці блискучий результат. Цей глибокий і багатогранний роман відразу після виходу з друку став бестселером за версією «Нью-Йорк Таймс». Вже з перших сторінок цей твір затягує своєю атмосферністю, неординарним сюжетом і глибиною соціально-економічних і політичних питань. Треба бути готовим до того, що книга «Атлант розправив плечі» Айн Ренд складна – в ній підняті важливі питання для автора і для світу того часу.

Починаючи читати онлайн цю дивну книгу, не можеш зрозуміти, де закінчується реальність і починається фантастична історія. Лише справжній майстер слова може так віртуозно вести сюжетну лінію, щоб утопія поєднувалася з антиутопією, пронизливий драматизм соціальних і особистих подій розкривався шляхом іронічного гротеску, а романтичні сцени органічно поєднувалися з дещо цинічними й занадто приземленими образами головних героїв.

Головна героїня Даґні Таґарт – смілива й вперта жінка, яка не бачить перешкод і керується тільки здоровим глуздом. Проте їй судилося побачити, як звичайні життєві цінності спотворюються у зруйнованому суспільстві…

Червоною ниткою крізь усю книгу проходить проблема підприємництва з її підводними каменями, підступністю конкурентів і партнерів. Спроби організовувати і розвивати свою справу в нелегкий час соціалізму пов’язані з багатьма перешкодами, проте головні герої не здавалися. Досвід, які вони отримали, наштовхує на переосмислення власних життєвих пріоритетів, вчить правильному спілкуванню з оточуючими та самоповазі.

Роман «Атлант розправив плечі» можна назвати справжньою Біблією мислячих людей, підручником мудрості, посібником з навчання відповідальності за себе та своїх підлеглих. Альтернативна Америка, що занурилася в хаос, – достатньо прозорий образ для розуміння гострих проблем сучасного суспільства та можливих соціальних ризиків.

Якщо ви хочете читати онлайн один з найяскравіших творів минулого століття, завітайте на наш сайт, де ви знайдете цей роман безкоштовно та без реєстрації. Для бажаючих скачати «Атлант розправив плечі» Айн Ренд ми пропонуємо цей твір у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Атлант розправив плечі» Айн Ренд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *