«Атлант розправив плечі» Айн Ренд

«Атлант розправив плечі» Айн Ренд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4051 переглядів
4051 переглядів

Короткий зміст книги «Атлант розправив плечі» Айн Ренд (анотація)

Книга «Атлант розправив плечі» – масштабне соціально-філософське полотно, створене у формі антиутопії. Айн Ренд витратила на написання цього твору дванадцять років, і вкладені зусилля принесли письменниці блискучий результат. Цей глибокий і багатогранний роман відразу після виходу з друку став бестселером за версією «Нью-Йорк Таймс». Вже з перших сторінок цей твір затягує своєю атмосферністю, неординарним сюжетом і глибиною соціально-економічних і політичних питань. Треба бути готовим до того, що книга «Атлант розправив плечі» Айн Ренд складна – в ній підняті важливі питання для автора і для світу того часу.

Починаючи читати онлайн цю дивну книгу, не можеш зрозуміти, де закінчується реальність і починається фантастична історія. Лише справжній майстер слова може так віртуозно вести сюжетну лінію, щоб утопія поєднувалася з антиутопією, пронизливий драматизм соціальних і особистих подій розкривався шляхом іронічного гротеску, а романтичні сцени органічно поєднувалися з дещо цинічними й занадто приземленими образами головних героїв.

Головна героїня Даґні Таґарт – смілива й вперта жінка, яка не бачить перешкод і керується тільки здоровим глуздом. Проте їй судилося побачити, як звичайні життєві цінності спотворюються у зруйнованому суспільстві…

Червоною ниткою крізь усю книгу проходить проблема підприємництва з її підводними каменями, підступністю конкурентів і партнерів. Спроби організовувати і розвивати свою справу в нелегкий час соціалізму пов’язані з багатьма перешкодами, проте головні герої не здавалися. Досвід, які вони отримали, наштовхує на переосмислення власних життєвих пріоритетів, вчить правильному спілкуванню з оточуючими та самоповазі.

Роман «Атлант розправив плечі» можна назвати справжньою Біблією мислячих людей, підручником мудрості, посібником з навчання відповідальності за себе та своїх підлеглих. Альтернативна Америка, що занурилася в хаос, – достатньо прозорий образ для розуміння гострих проблем сучасного суспільства та можливих соціальних ризиків.

Якщо ви хочете читати онлайн один з найяскравіших творів минулого століття, завітайте на наш сайт, де ви знайдете цей роман безкоштовно та без реєстрації. Для бажаючих скачати «Атлант розправив плечі» Айн Ренд ми пропонуємо цей твір у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Атлант розправив плечі» Айн Ренд українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Атлант розправив плечі» Айн Ренд

Одна відповідь до “Атлант розправив плечі”

  1. Анна Анна сказав:

    Тільки прочитавши книгу «Атлант розправив плечі» до кінця, я зрозуміла, що письменниця не дарма витратила понад 20 років на його створення. Ця книга надихнула мене на зміни в житті. Я змогла реально відпустити все та почати діяти. Рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *