«АТО. Історії зі Сходу на Захід» Маргарита Сурженко

«АТО. Історії зі Сходу на Захід» Маргарита Сурженко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
288 переглядів
288 переглядів

Про книгу «АТО. Історії зі Сходу на Захід» Маргарити Сурженко

Книга «АТО. Історії зі Сходу на Захід» – дебютна праця молодої й перспективної української письменниці Маргарити Сурженко. Після початку АТО її глибоко зачепила трагедія українського народу, який не просто опинився посеред жахливої національної та душевної прірви, а доклав величезних зусиль, щоб вижити серед жорстокості та нелюдських страждань. Намагаючись зруйнувати стереотипи про донецьких та луганських біженців, письменниця яскраво змалювала переживання та устремління людей, які в одну мить втратили все – рідну домівку, надійність та стабільність.

Книга складається з кількох замальовок, об’єднаних однією сюжетною лінією. На перший план виступають три персонажі – Оксана, Ангеліна і Толік – біженці, які поїхали шукати щастя до столиці України після початку бойових дій на Сході країни. Їхня зустріч стала справжнім подарунком долі, бо витримати ці випробування наодинці зі своїми страхами та невпевненістю в завтрашньому дні вдається далеко не кожному.

Вони уважно вивчають оточення та намагаються знайти себе в бурхливому потоці людських облич. Чи вдасться їм отримати довгоочікуваний спокій та впевненість у своїх діях, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «АТО. Історії зі Сходу на Захід» Маргарити Сурженко.

Разом зі своїми героями письменниця досліджує інший бік життя в Україні – тільки зараз, коли над українцями нависла загроза цілісності держави, багато хто зрозумів, в чому полягає справжня незалежність – не лише державна, а й внутрішня. Збірка оповідань «АТО. Історії зі Сходу на Захід» відкриває перед читачами шлях до переродження національної свідомості та вчить мислити більш масштабно, думаючи не лише про власну безпеку, а й про майбутнє цілої країни. Маргарита Сурженко закликає всіх, хто вважає себе справжніми патріотами: докладіть максимум зусиль, щоб вплинути на нашу історію, адже перемагають лише ті, хто не полишає активних дій і віри в краще.

Усі бажаючі можуть читати онлайн цю мотивуючу книгу в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для скачування ми пропонуємо електронні матеріали в найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «АТО. Історії зі Сходу на Захід» Маргарити Сурженко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *