«АТО. Історії зі Сходу на Захід» Маргарита Сурженко

«АТО. Історії зі Сходу на Захід» Маргарита Сурженко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «АТО. Історії зі Сходу на Захід» Маргарити Сурженко

Книга «АТО. Історії зі Сходу на Захід» – дебютна праця молодої й перспективної української письменниці Маргарити Сурженко. Після початку АТО її глибоко зачепила трагедія українського народу, який не просто опинився посеред жахливої національної та душевної прірви, а доклав величезних зусиль, щоб вижити серед жорстокості та нелюдських страждань. Намагаючись зруйнувати стереотипи про донецьких та луганських біженців, письменниця яскраво змалювала переживання та устремління людей, які в одну мить втратили все – рідну домівку, надійність та стабільність.

Книга складається з кількох замальовок, об’єднаних однією сюжетною лінією. На перший план виступають три персонажі – Оксана, Ангеліна і Толік – біженці, які поїхали шукати щастя до столиці України після початку бойових дій на Сході країни. Їхня зустріч стала справжнім подарунком долі, бо витримати ці випробування наодинці зі своїми страхами та невпевненістю в завтрашньому дні вдається далеко не кожному.

Вони уважно вивчають оточення та намагаються знайти себе в бурхливому потоці людських облич. Чи вдасться їм отримати довгоочікуваний спокій та впевненість у своїх діях, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «АТО. Історії зі Сходу на Захід» Маргарити Сурженко.

Разом зі своїми героями письменниця досліджує інший бік життя в Україні – тільки зараз, коли над українцями нависла загроза цілісності держави, багато хто зрозумів, в чому полягає справжня незалежність – не лише державна, а й внутрішня. Збірка оповідань «АТО. Історії зі Сходу на Захід» відкриває перед читачами шлях до переродження національної свідомості та вчить мислити більш масштабно, думаючи не лише про власну безпеку, а й про майбутнє цілої країни. Маргарита Сурженко закликає всіх, хто вважає себе справжніми патріотами: докладіть максимум зусиль, щоб вплинути на нашу історію, адже перемагають лише ті, хто не полишає активних дій і віри в краще.

Усі бажаючі можуть читати онлайн цю мотивуючу книгу в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для скачування ми пропонуємо електронні матеріали в найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

За мить щастя
За мить щастя Олесь Гончар
Берег любові
Берег любові Олесь Гончар
Трохи пітьми
Трохи пітьми Любко Дереш
Культ
Культ Любко Дереш

Відгуки на книгу «АТО. Історії зі Сходу на Захід» Маргарити Сурженко