«Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймс Клір

«Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймс Клір

  • Назва: Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих
  • Письменник: Джеймс Клір
  • Рік: 2020
  • Видавництво: КМ-БУКС
  • Жанри: Мотивація, Самовдосконалення
  • ISBN: 978-966-948-375-1
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
406 переглядів
406 переглядів

Про книгу «Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймса Кліра

Цінність літератури із саморозвитку полягає у наявності чітких алгоримів та практичних прийомів, які дають змогу відразу розпочати працювати над собою. Такою ж є книга «Атомні звички» – психологічний довідник з вироблення гарних щоденних звичок і позбавлення шкідливих.

Автор дає універсальні рецепти та знайомить з перевіреними правилами, як з легкістю виробити в собі гарні звички, про які ви давно мрієте. Навіть якщо у вас слабка сила волі або недостатньо мотивації, у вас все вийде!

Вирішивши читати онлайн книгу «Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймса Кліра українською мовою, ви дізнаєтеся про шляхи реалізації найголовнішого принципу: зробити корисні звички доступними, а шкідливі – вкрай важкими для виконання.

Праця привертає увагу великою кількістю посилань на наукові дослідження авторитетних учених, що свідчить про ґрунтовні знання автора у цій сфері. Окрім того, ця книга з перших сторінок викликає довіру через свою реалістичність: Клір не обіцяє блискучих результатів через тиждень, а пропонує реальні підходи, які відпрацьовуються поступово.

Усі бажаючі можуть скачати книгу «Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймса Кліра на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найзручніший для себе формат: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф) або epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймса Кліра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *