«Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймс Клір

«Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймс Клір

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
102404 переглядів
102404 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймса Кліра (анотація)

Цінність літератури із саморозвитку полягає у наявності чітких алгоримів та практичних прийомів, які дають змогу відразу розпочати працювати над собою. Такою ж є книга «Атомні звички» – психологічний довідник з вироблення гарних щоденних звичок і позбавлення шкідливих.

Автор дає універсальні рецепти та знайомить з перевіреними правилами, як з легкістю виробити в собі гарні звички, про які ви давно мрієте. Навіть якщо у вас слабка сила волі або недостатньо мотивації, у вас все вийде!

Вирішивши читати онлайн книгу «Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймса Кліра українською мовою, ви дізнаєтеся про шляхи реалізації найголовнішого принципу: зробити корисні звички доступними, а шкідливі – вкрай важкими для виконання.

Праця привертає увагу великою кількістю посилань на наукові дослідження авторитетних учених, що свідчить про ґрунтовні знання автора у цій сфері. Окрім того, ця книга з перших сторінок викликає довіру через свою реалістичність: Клір не обіцяє блискучих результатів через тиждень, а пропонує реальні підходи, які відпрацьовуються поступово.

Усі бажаючі можуть скачати книгу «Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймса Кліра на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найзручніший для себе формат: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф) або epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймса Кліра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймса Кліра

8 відповідей до “Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих”

 1. Юля Юля сказав:

  Як завантажити книгу?

 2. Тамара Тамара сказав:

  Як завантажити книгу?

 3. Ірина Ірина сказав:

  Як скачати?

 4. Олексій Олексій сказав:

  як скачати

 5. Елена Елена сказав:

  Як скачати?

 6. Юра Юра сказав:

  Як скачати?

 7. Катерина Катерина сказав:

  «Атомні звички» – це перша в моєму досвіді книга, яка радить як саме потрібно змінювати звички та формувати щось корисне, замість сміття. На мій подив, вона реально допомагає. Раджу скачати та тримати під рукою, адже з маленьких звичок та змін виходить великий успіх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *