«Аутсайдер» Стівен Кінг

«Аутсайдер» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
24286 переглядів
24286 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Аутсайдер» Стівена Кінга (анотація)

Книга «Аутсайдер» – твір іменитого письменника Стівена Кінга. Важко переоцінити те, наскільки Кінг є популярним та відомим творцем. Його книги публікуються по всьому світу мільйонними тиражами, а він є визнаним генієм в сучасній літературі.

Представлена книга є черговим результатом таланту письменника. Про це говорить як те, що роман є бестселером за версією журналу Нью-Йорк Таймс, так і те, що критики охрестили цю роботу «найсміливішим творінням Кінга». За своєю суттю – це детектив з кримінальною історією, проте автор, не відмовляючи собі, вплітає туди страшну химерну історію.

Сюжет розгортається навколо життя звичайного тренера юнацької збірної з баскетболу, вчителя літератури та батька двох дітей. Всі три характеристики належать головному герою – Террі. Окрім того, що він є активним учасником суспільного життя, він ще й вбивця. Читати онлайн книгу «Аутсайдер» за авторства Стівена Кінга українською мовою можна, користуючись нашим електронним ресурсом.

Після скоєння моторошного вбивства, його починає підозрювати поліція, проте через свої здобутки він має всі докази своєї невинуватості. Але читачу буде поступово ставати відомо – в місті живе не просто вбивця, а щось потойбічне та невідоме, набагато страшніше, ніж проста людина.

Скачати книгу «Аутсайдер» Стівена Кінга безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Аутсайдер» Стівена Кінга онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Аутсайдер» Стівена Кінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Аутсайдер» Стівена Кінга

5 відповідей до “Аутсайдер”

 1. Олександр Олександр сказав:

  Доброго дня, панове. Підскажіть будьласка, як тут качати книги?

 2. Tetiana Tetiana сказав:

  Мій улюблений письменник

 3. Назар Назар сказав:

  Чудова книга.

 4. Юрій Юрій сказав:

  Класичний Кінг ! Кров, монстри, кохання, зради. Читати обов’язково !

 5. Маргарита Маргарита сказав:

  Від творів Стівена Кінга в мене завжди виступають мурахи по шкірі, для мене він став просто «королем жахів». «Аутсайдер» – це щось неймовірне, своєю інтригою вона затягнула мене з першої до останньої сторінки. Дивлячись на свій багаторічний досвід, та сотні книг позаду, я зрозуміла, що так писати може лише Кінг,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *