«Авантюра ХL» Артем Чапай

«Авантюра ХL» Артем Чапай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
378 переглядів
378 переглядів

Про книгу «Авантюра ХL» Артема Чапая

Якщо ви вважаєте, що життя – це нескінченна низка прісних і обтяжуючих буднів, скоріше відкривайте книгу «Авантюра XL», що затягне вас у вир пригод та неймовірних емоцій, подарує відчуття всіх найяскравіших фарб, які тільки існують у нашому всесвіті. І ключове слово до таких вражень лише одне – мандрівки.

Саме так одного разу вирішив Артем Чапай і, тимчасово кинувши навчання у Києво-Могилянській академії та стабільну роботу журналіста, відправився у навколосвітню подорож зовсім без грошей. Саме за ці півтора року він отримав справжню школу життя та здобув неабияку мудрість, з якою і вирішив поділитися на сторінках свого тревел-роману.

Подорож автостопом зі стареньким ноутбуком на колінах, з випадковими підробітками та сподіванням на дах над головою через віру в доброту й людяність оточуючих – цей лейтмотив проходить червоною ниткою крізь всі сторінки книги. Починаючи читати онлайн цю сповідь мандрівника, захоплюєшся легкістю та цікавістю розповідей, розмаїттям оточуючого світу, яке так влучно показав письменник. Він довів, що є не лише палким патріотом своєї країни, а й громадянином усього світу, перед яким відкритий шлях до будь-якої держави, будь це Європа або Латинська Америка.

Роман «Авантюра XL» – дивовижне сплетіння романтичної філософії безтурботних мандрів у поєднанні з яскравою еротикою, розвагами та глибоких думок стосовно соціально-політичного майбутнього нашої країни та всієї світової спільноти. Автор переймається проблемами різних аспектів життя, починаючи від побутових потреб та умов виховання і закінчуючи суспільною ідеологією. Під час своєї мандрівки Артем довів, що можна знайти справжніх друзів, близьких по духу, навіть на іншій півкулі незалежно від кольору шкіри, віросповідання або культурних традицій.

Якщо ви хочете ближче познайомитися майже з усім світом, відчувши себе справжнім мандрівником та відкривши йому своє серце, пропонуємо скачати «Авантюра XL» Артема Чапая. Цю книгу ви знайдете в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації у найбільш зручних форматах – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Авантюра ХL» Артема Чапая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *