«Автомобіль із Пекарської» Андрій Кокотюха

«Автомобіль із Пекарської» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7332 переглядів
7332 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Автомобіль із Пекарської» Андрія Кокотюхи (анотація)

Ретророман “Автомобіль із Пекарської” є третьою книгою в семитомній серії львівських пригод адвоката Клима Кошового, який продовжує розкривати місцеві злочини, а з ними – і таємниці загадкового Австро-Угорського Львова.

На цей раз Андрій Анатолійович Кокотюха поставив перед своїм героєм вкрай складну задачу – знайти вбивцю доньки впливового нафтового магната, яку було знайдено мертвою у власному автомобілі прямо в центрі міста. Головні підозри падають на таємного коханця вбитої Агнелі Густава Сілезького, проте Кошовий впевнений в його невинності.

На сторінках книги “Автомобіль із Пекарської” автор змалював тогочасне життя львівської аристократії, змови, інтриги та всілякий бруд, у який занурюється головний герой. Разом з Йозефом Шацьким Клим поступово пробивається до правди, проте найголовнішою перепоною виявляється Магда Богданович – цій впливовій жінці чомусь не подобається ідея Кошового зайнятися приватним розслідуванням.

З кожною новою книгою серії Андрій Анатолійович Кокотюха все глибше знайомить читачів з образами головних героїв, розкриваючи їхні звички та слабкості, неочікувані грані характеру та нюанси ідейних переконань.

Клим Кошовий – достатньо таємнича фігура в цьому історичному циклі. Він уміє переконувати й домовлятися, володіє гострим розумом та кмітливістю, проте його моральні якості розкриваються лише в критичних ситуаціях. “Родзинки” до образу головного героя додає його ретельне слідкування за модою та витончений естетичний смак.

Роман “Автомобіль із Пекарської” відправляє читачів в 1911 рік, показуючи тогочасне богемне життя. Так же, як і зараз, місцева “золота молодь” розважалася на повну: нічні клуби, наркотики, розкішні автомобілі, любовні втіхи… Кримінальна справа, яку розплутує Клим, виявляється ще й надто пікантною. Починаючи читати твір, розумієш, що роль вбивці можна приміряти на багатьох персонажів. Проте інтрига тримається до останньої сторінки, тому радимо скачати й прочитати цей роман до кінця.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Автомобіль із Пекарської» Андрія Кокотюхи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Автомобіль із Пекарської» Андрія Кокотюхи

Досягнувши вершин завдяки батьковим статкам, подібні до Агнешки Радомської діти не знають, чого треба прагнути в житті й до чого себе пристосувати.

– … Тож ви, здається, казали мені, пане Кошовий, ми є тим, що ми читаємо. Так чи ні?

Не маючи досвіду читання, будь-чого, хоч товстих романів, хоч тоненьких журналів, скласти про себе враження як про гарного освіченого співрозмовника буде ох як не просто.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Автомобіль із Пекарської» Андрія Кокотюхи

Одна відповідь до “Автомобіль із Пекарської”

  1. Олексій Олексій сказав:

    Дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *