«Багряний колір вічності» Наталія Гурницька

«Багряний колір вічності» Наталія Гурницька

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1779 переглядів
1779 переглядів

Про книгу «Багряний колір вічності» Наталії Гурницької

Книга «Багряний колір вічності» – третя із серії «Мелодія кави». Жіночий роман, сповнений любові та краси старовинного Львову. 

На тлі відомих історичних подій – Першої світової війни та сталінських репресій – розгортається особиста драма дівчини, а потім – жінки Ірени. Юна наївна гімназистка пройде крізь жахіття та страждання. Чи зможе вона зберегти світло своєї душі і кохання всього свого життя?

Радимо читати онлайн книгу «Багряний колір вічності» Наталії Гурницької українською мовою всім поціновувачам сучасної романтичної літератури. Цікаво, що доля героїні Ірени і Анни з першої книги серії тісно пов’язані. Нагадаємо, що історія Анни, юної дівчини, закоханої у заможного одруженого чоловіка, який на 30 років старший за неї, відбулась в середині 19 століття. В тому самому чарівному Львові…

Ви можете скачати книгу «Багряний колір вічності» Наталії Гурницької безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) в нашій електронній бібліотеці. Чудовий релакс та затишний відпочинок вам гарантовано! І не забудьте посмакувати горнятком духмяної кави, бажано львівської, щоб сповна насолодитись атмосферою роману.

Завантажити безкоштовно книгу «Багряний колір вічності» Наталії Гурницької

Рекомендації

Відгуки на книгу «Багряний колір вічності» Наталії Гурницької

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *