«Багряний рейд» Андрій Кокотюха

«Багряний рейд» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1584 переглядів
1584 переглядів

Про книгу «Багряний рейд» Андрія Кокотюхи

Книга «Багряний рейд» – це другий роман із трилогії повстанських етюдів видатного українського письменника сучасності. Андрій Анатолійович Кокотюха пропонує читачам пройти всі кола пекла кінця 1944 року разом з головним героєм циклу вояком УПА Максимом Коломійцем на прізвисько «Східняк».

І хоч німці вже здали свої позиції, на Україну обрушується нова навала – Червона армія, що паплюжить і підкорює собі всі цінності нашої нації. Чи викликає довіру у штабі УПА головний герой? Адже він – колишній радянський диверсант родом зі Сходу України, який за покликанням серця вирішив боронити рідний край.

За сюжетом другої книги повстанської серії Коломієць отримує надзвичайно небезпечне завдання – зі своєю групою він має відправитися на Лівобережжя, закріпитися в тилу радянських військ та організувати на Київщині повстанський рух. Один за одним гинуть бойові товариші головного героя. Чи збереже його доля та які пастки вона готує для відчайдушного повстанця?

Роман «Багряний рейд» тримає у напруженні протягом усієї сюжетної лінії. Тут ви не знайдете ніжних романтичних сцен, філософських або ліричних відступів – все надто драматично та реалістично. На кожній сторінці розриваються гранати, летять кулі, з кущів виглядають автомати. З назви твору видно, що головна фарба, якою змальоване тодішнє життя українців – багряна.

Цінність цієї книги та усієї трилогії в цілому полягає в тому, що в її основу покладені реальні події тодішнього часу. І хоч Максим Коломієць – вигаданий персонаж, таких героїв-східняків було багато у лавах УПА. Письменник ретельно вивчив історичні документи і джерела та зміг майстерно передати емоції, відчуття та прагнення таких бійців, які не менше, ніж їхні побратими, бажали бачити вільну й сильну Україну. На жаль, вони назавжди залишилися «чужими» серед своїх.

Якщо ви хочете зануритися у відверту та жорстоку історію нашої країни буремного XX століття, рекомендуємо читати онлайн або скачати роман «Багряний рейд» Андрія Анатолійовича Кокотюхи у нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для скачування твору ви можете обрати один з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Багряний рейд» Андрія Кокотюхи

Рекомендації

Відгуки на книгу «Багряний рейд» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *