«Байки» Леонід Іванович Глібов

«Байки» Леонід Іванович Глібов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1673 переглядів
1673 переглядів

Про книгу «Байки» Леоніда Івановича Глібова

Український поет і прозаїк Леонід Глібов завжди приділяв увагу своїй дитячій аудиторії. В його творах ми знаходимо велику кількість казкових персонажів, життя котрих в чомусь відображає долю самого автора.

На нашому порталі ви зможете скачати книгу «Байки» Леоніда Івановича Глібова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Більшість критиків вважають цей збірник апогеєм творчості відомого українського класика, адже в ньому зібрані найкращі розповіді, на котрих свого часу виросло ціле покоління читачів.

Книга вміщує оповідання, котрі будуть цікавими не тільки для маленьких, але й для дорослих читачів. На її сторінках ми знаходимо цікаві історії, що розповідають про життя різних людей в епоху становлення української національності. Той час був непростим, багатьом прийшлось пожертвувати найдорожчим. Проте українці ніколи не втрачали оптимізму, що відображено в дотепних діалогах між героями.

На сторінках книги світ людей тісно зв’язаний з фауною. Люди товаришують з тваринами, подорожують з ними безкрайніми просторами та безкінечними стежками України.

Книга складається з дивовижних історій про добро та зло, любов і ненависть, страх і хоробрість. Котра з них стане вашою улюбленою? Почніть читати онлайн книгу «Байки» Леоніда Івановича Глібова українською мовою та познайомтесь з творчістю українського класика ще ближче.

Завантажити безкоштовно книгу «Байки» Леоніда Івановича Глібова

Рекомендації

Відгуки на книгу «Байки» Леоніда Івановича Глібова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *