«Байки» Леонід Глібов

«Байки» Леонід Глібов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8369 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Байки» Леоніда Глібова (анотація)

Український поет і прозаїк Леонід Глібов завжди приділяв увагу своїй дитячій аудиторії. В його творах ми знаходимо велику кількість казкових персонажів, життя котрих в чомусь відображає долю самого автора.

На нашому порталі ви зможете скачати книгу «Байки» Леоніда Івановича Глібова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Більшість критиків вважають цей збірник апогеєм творчості відомого українського класика, адже в ньому зібрані найкращі розповіді, на котрих свого часу виросло ціле покоління читачів.

Книга вміщує оповідання, котрі будуть цікавими не тільки для маленьких, але й для дорослих читачів. На її сторінках ми знаходимо цікаві історії, що розповідають про життя різних людей в епоху становлення української національності. Той час був непростим, багатьом прийшлось пожертвувати найдорожчим. Проте українці ніколи не втрачали оптимізму, що відображено в дотепних діалогах між героями.

На сторінках книги світ людей тісно зв’язаний з фауною. Люди товаришують з тваринами, подорожують з ними безкрайніми просторами та безкінечними стежками України.

Книга складається з дивовижних історій про добро та зло, любов і ненависть, страх і хоробрість. Котра з них стане вашою улюбленою? Почніть читати онлайн книгу «Байки» Леоніда Івановича Глібова українською мовою та познайомтесь з творчістю українського класика ще ближче.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Байки» Леоніда Глібова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Байки» Леоніда Глібова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Байки» Леоніда Глібова

Одна відповідь до “Байки”

  1. Тамара Тамара сказав:

    Байки Глібова завжди повертають мене у дитинство, я вдячна мамі, що колись дізналась про них. Чудові, добрі та повчальні, саме через казкових персонажів діти стають мудріші. Тепер читаю їх своїм дітям, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *