«Байстрючка» Марія Хімич

«Байстрючка» Марія Хімич

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2049 переглядів
2049 переглядів

Про книгу «Байстрючка» Марії Хімич

Любите вечорами дивитись телесеріали на кшталт Санта-Барбари? Де пристрасті вирують, позашлюбні діти з’являються несподівано і недоречно років так в 16-17 і зводять нанівець все те, що так старанно відбудовували порядні сім’янини та батьки і без того великого сімейства. Де кохання знову ж таки несподівано виникає між двома зовсім протилежними людьми, яке в принципі неможливе через різні непереборні обставини…

Якщо ваша відповідь «так», то рекомендуємо читати онлайн книгу «Байстрючка» Марії Хімич українською мовою та отримати неперевершену насолоду від спостереження за перипетіями життя однієї бідної дівчини та всіх, хто причасний до її історії.

Книга «Байстрючка» цікава ще й тим, що події, які в ній описані, відбуваються з нашими співвітчизниками в одному із тисяч провінційних містечок, в такому, де ви точно були протягом життя. А може і зараз там живете.

У кожного є свій «кістяк у шафі» – велика таємниця, яку ми бережемо від оточуючих, як зіницю ока. І це нормально, адже наявність таких «мешканців» свідчить про те, що ми живемо – радісно, щасливо, гріховно, іноді помиляючись, іноді вагаючись, роблячи жахливі помилки, а потім, відчайдушно прагнемо їх виправити.
Юна Ксенька дізнається, що вона байстрючка. І з цього моменту починається все саме цікаве…

Маєте можливість скачати книгу «Байстрючка» Марії Хімич безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) в нашій електронній бібліотеці. Приєднуйтесь!

Скачати безкоштово книгу «Байстрючка» Марії Хімич українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Байстрючка» Марії Хімич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *