«Балада про Броди» Вікторія Мазур

«Балада про Броди» Вікторія Мазур

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1941 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Балада про Броди» Вікторії Мазур (анотація)

Книга «Балада про Броди» – пригодницько-історична драма з кримінально-авантюрним і детективним відлунням. Вікторія Мазур пропонує читачам відправитися в дивну часову подорож більше ніж на сто років назад разом з головною героїнею Мирославою, де вона зустрінеться зі своєю родичкою минулого. Тепер Миросі не доведеться нудьгувати – вона буде втягнута в цілу низку інтриг, зіткнеться з бандитами й авантюристами, знайде своє кохання та найголовніше – побачить своє «застійне» болотяне містечко Львівщини Броди в досить яскравому антуражі.

Життя Мирослави Титаренко завжди протікало за одним «маршрутом» – робота, хатні справи, відпочинок перед телевізором. Дівчина і подумати не могла, що її рідне місто Броди були осередком кримінально-політичних подій на початку буремного XX століття.

Та ось сталося непередбачуване – доля закинула її з 2017 до 1913 року, до своєї прадавньої родички Емілії Крижанівської. Вона пропонує Миросі стати свідком свого незвичайного наукового винаходу, що перевертає життя обох дівчат догори дригом.

Повість «Балада про Броди» захоплює гостросюжетними подіями та несподіваними поворотами, вводить читача у самісіньку гущину кримінального життя тодішньої Західної України, відкриває історичну правду про український визвольний рух. На кожній сторінці книги відчувається колорит Львівщини та надзвичайна небезпека перебування в тодішній напруженій атмосфері.

Вороги та друзі постійно міняються місцями, а кохання може стати найголовнішим випробуванням на міцність духу. Мабуть тут, серед відчайдушних патріотів, авантюрних картярів та контрабандистів Мирослава вперше серйозно замислиться над неоднозначністю моральних переконань. На жаль, минуле не можна змінити, залишається використовувати його гіркий досвід у майбутньому.

Якщо ви бажаєте скачати «Балада про Броди» Вікторії Мазур, ви можете скористатися матеріалами нашого сайту та вибрати електронні книги у форматах fb2, txt, epub або rtf. Також пропонуємо всім відвідувачам нашої електронної бібліотеки читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Балада про Броди» Вікторії Мазур українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Балада про Броди» Вікторії Мазур українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Балада про Броди» Вікторії Мазур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *