«Бандеролька щастя» Ярл Конг

«Бандеролька щастя» Ярл Конг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
964 переглядів
964 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Бандеролька щастя» Ярла Конга (анотація)

– Мамо, а на новий рік виконуються будь-які бажання? – Дочка підтискає губи й обіймає себе за плечі.

– Звичайно будь-які, малятко, – сідаю поруч і хмурюся помітивши, що її очі червоні від сліз, – ти що плакала?

– Значить, якщо я загадаю на новий рік тата, то він прийде? – Вона дивиться мені в очі з надією, а я завмираю на місці й відчуваю, як у грудях починає боляче нити.

– А що, якщо ми купимо те кошеня, якого ти так хотіла? – Намагаюся перевести тему, але донька заперечливо хитає головою.

– Я хочу тата! – На її очах знову з’являються сльози, а я закушую губу. Ну і де ж я візьму тата напередодні нового року?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Бандеролька щастя» Ярла Конга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бандеролька щастя» Ярла Конга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *