«Бандити» Микола Хвильовий

«Бандити» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1685 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Бандити» Миколи Хвильового (анотація)

Книга «Бандити» була написана таким відомим українським письменником, як Микола Хвильовий.

Твір торкається цілої низки важливих проблем буття, а саме боротьба за ідеали, питання моралі, гідність людини та інші. Головним героям новели важко зрозуміти, чому у кімнатах, де висіли портрети царів, з’явилися обличчя Леніна, Троцького та Карла Маркса. Поклоніння «одному богові» змінилося возвеличенням іншого. Прихильники «нового раю» навіть не замислюються над тим, що раз у раз вдаються до свідомого самообману, який заважають людині просто бути собою.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Бандити» Миколи Хвильового українською мовою, то зможете відчути те, як важко головним героям Миколи Хвильового обрати свій власних час в часи тяжкої післяреволюційної смути.

Скачати книгу «Бандити» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Бандити» Миколи Хвильового та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Бандити» Миколи Хвильового: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Бандити» Миколи Хвильового і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Бандити» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бандити» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *