«Батько Горіо» Оноре де Бальзак

«Батько Горіо» Оноре де Бальзак

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1395 переглядів
1395 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Батько Горіо» Оноре де Бальзака (анотація)

Хоч книгу «Батько Горіо» Оноре де Бальзак написав у 1832 році, цей роман залишається цікавим та актуальним і у 21 столітті, бо теми і питання, які у ньому піднімаються, будуть важливим завжди. А головною тут є тема батьківської любові, яка теж може бути без взаємності.

Центральною дійовою особою твору є Горіо – літній чоловік, який доживає свої дні у пансіонаті. Там же він знайомиться з молодиком Растіньяком, з яким починає спілкуватись і розповідає йому свою непросту життєву історію. Коли головний герой був молодшим, він заробляв непогані гроші, займаючись дрібною торгівлею. Він міг би розбагатіти і жити потім на свої стати спокійно, але ж поруч були любі донечки, кожну забаганку котрих батько миттєво виконував.

Чоловік був упевнений, що так він виказує свою любов до дітей, і що для них це важливо. Але реальність виявилась іншою. Горіо зробив усе можливе, щоб дівчата гарно вдягались і взагалі виглядали привабливо, відкрив їм шлях у вищий світ, а що ж отримав у відповідь? Доньки, опинившись серед еліти суспільства, почали соромитись батька, без якого нічого б взагалі не мали у житті. І хоч заміж вони повиходили, щастя це теж не принесло…

Даний твір є одним з найбільш відомих у творчій спадщині письменника, і він неодмінно сподобається тим, хто любить класичні мелодрами, де чітко зрозуміло, хто хороший, а хто поганий.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Батько Горіо» Оноре де Бальзака українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Батько Горіо» Оноре де Бальзака

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *