«Батьки та діти» Іван Тургенєв

«Батьки та діти» Іван Тургенєв

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
551 переглядів
551 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Батьки та діти» Івана Тургенєва (анотація)

Книга «Батьки та діти» Івана Тургенєва була написана у 19 столітті (в 60-х роках) і стала на той час знаковим твором, а головний герой став для багатьох людей, особливо молоді, прикладом для наслідування. У його світогляді відображались актуальні для того історичного періоду погляди та ідеали, такі як безкомпромісність, відчутність бажання комусь поклонятись і дотримуватись істин, що вже віджили себе.

У романі описуються події 1859 року, які відбуваються незадовго до реформи, що скасує кріпосне право. У суспільстві вже відбулись серйозні зміни, які добре видно по поведінці Євгенія Базарова, центрального персонажа твору. Він ще студент, майбутній лікар, якому поки що доводиться різати лише жаб, але потім він перейде й до людей. Це абсолютно практична, приземлена професія, але вона ставить героя вище інших.

Базарова можна назвати людиною, яка ні у що не вірить, тобто нігілістом. Він живе у той час, коли старі цінності, за якими жили попередні покоління, вже зруйновані, а нові ще не встигли з’явитись. Сам центральний персонаж не сприймає ні поезію, ні естетику, ні високі почуття…

Він людина практична, тому навіть не думає про всілякі там ніжності і любовні пристрасті. Та серцю ж не накажеш, а кохання може прийти до кого завгодно, навіть до того, хто його заперечує. У цьому Базаров переконується, коли на його життєвому шляху з’являється Анна…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Батьки та діти» Івана Тургенєва українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Батьки та діти» Івана Тургенєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *