«База відпочинку» Євген Лакінський

«База відпочинку» Євген Лакінський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1712 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «База відпочинку» Євгена Лакінського (анотація)

Чи намагалися ви коли-небудь придумувати фантастичні оповідання, по-іншому пояснюючи вже давно вивчені історичні факти чи очевидні побутові речі? Євген Лакінський вирішив поглянути на життя крізь призму іронічного фантазування.

Так з’явилася збірка новел “База відпочинку”. Тут читач знайде багато цікавих думок автора, включаючи діяльність інженерів на Марсі та припущення на тему оновлення Київської Русі на сучасний лад.

На думку автора книги, фантастика – це потужний інструмент впливу на людський розум і серце. Фантастичні нариси дозволяють спрогнозувати або спроектувати майбутні явища, висловити своє ставлення до реалій у вишуканій та цікавій художній формі, зробити аналіз історичних подій, порівнявши їх із сучасністю. Все це та багато іншого є у книзі “База відпочинку”. Якщо ви хочете дати волю своїй фантазії та насолодитися літературними експериментами одного з найсміливіших письменників України, рекомендуємо скачати й прочитати цей оригінальний твір.

Євген Лакінський пише живо й образно, у яскраво вираженій іронічній манері, з перших рядків оповідань залучаючи читача до обмірковування створених образів і власних умовиводів. Його твори розраховані на інтелектуальну аудиторію, яка може аналізувати історичні події та загальноприйняті правила з різних, навіть найдивніших боків.

Відчувається любов автора й до літературної класики. Наприклад, письменник описує свої фантазії, викликані хвилюючими книгами “Собор” Олеся Гончара та “Звіяні вітром” Маргарет Мітчел. Своїми фантастичними сюжетами Лакінський доводить, що класична література є набагато об’ємнішою, ніж здається на перший погляд – з неї можна черпати безліч глибоких ідей та робити яскраві авторські варіації.

“База відпочинку” запрошує всіх охочих до подорожі крізь простір і час. На тих, хто вирішить читати цю неординарну книгу до кінця, чекає багато сюрпризів. Ви зможете зазирнути у більш глибокі грані життя на межі свідомості й підсвідомості, стати свідком нових історичних та географічних відкриттів.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «База відпочинку» Євгена Лакінського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «База відпочинку» Євгена Лакінського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «База відпочинку» Євгена Лакінського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *