«Bella Figura» Ясміна Реза

«Bella Figura» Ясміна Реза

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
335 переглядів
335 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Bella Figura» Ясміни Реза (анотація)

«Белла Фігура». Можна подумати, що йтиметься про літні дні якогось модельного агентства. Однак це не так. Все набагато складніше. Одружений чоловік зустрічається з симпатичною молодою дівчиною і абсолютно дурним чином потрапляє на очі найкращій подрузі своєї дружини. А далі дія закручується, та закручується, та закручується. І ми розуміємо, що персонажі виявляються не тими, ким вони нам здалися спочатку.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Bella Figura» Ясміни Реза українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Bella Figura» Ясміни Реза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *