«Беллман та Блек» Діана Сеттерфілд

«Беллман та Блек» Діана Сеттерфілд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
25 переглядів
25 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Беллман та Блек» Діани Сеттерфілд (анотація)

Граючись із друзями, десятирічний Вільям Беллман убив грака пострілом із рогатки. Коли діти награлися мертвим птахом і кинули його, Вільям помітив удалині чоловіка, одягненого в чорне.

Минуло сім років. Інцидент забувся, залишився в минулому. Та граки не забувають…

Над Вільямом немов тяжіє прокляття: одне за одним помирають його найближчі люди. І щоразу на похороні він бачить чоловіка в чорному. Аби врятувати останнє, що в нього залишилось, він у відчаї укладає угоду з таємничим чоловіком. Разом вони вирішують заснувати досить моторошний бізнес…

Так з’являється магазин «Беллман та Блек».


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Беллман та Блек» Діани Сеттерфілд та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Беллман та Блек» Діани Сеттерфілд: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Беллман та Блек» Діани Сеттерфілд і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Беллман та Блек» Діани Сеттерфілд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *