«Без Меріт» Коллін Гувер (Колін Гувер)

«Без Меріт» Коллін Гувер (Колін Гувер)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
12577 переглядів
12577 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Без Меріт» Коллін Гувер (анотація)

У цьому зворушливому романі авторка наголошує на важливості чесності в сім’ї, умінні прощати, довіряти та бути уважнішими одне до одного. Це історія доволі незвичайної родини Восс, кожен із членів якої приховує силу-силенну таємниць. Зокрема, сімнадцятирічна Меріт вважає, що родичі її ігнорують. Дівчина починає вірити, що не заслуговує на любов і нікому не потрібна, тому ніхто не перейматиметься, якщо одного дня вони залишаться без неї — «без Меріт». Та, перш ніж укоротити собі віку, Меріт вирішує розкрити всі таємниці й змусити членів сім’ї нарешті визнати правду одне про одного. Усі Восси повинні припинити брехати, визнати свої проблеми, налагодити теплі стосунки, а Меріт має відкритися дружбі, приязні й справжньому коханню.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Без Меріт» Коллін Гувер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Без Меріт» Коллін Гувер

5 відповідей до “Без Меріт”

 1. Сергій Сергій сказав:

  А де ссилка на завантаження?

 2. Христина Христина сказав:

  Як скачати книгу?

 3. Арина Арина сказав:

  Книга Без Меріт – це як раз той випадок коли зовсім не хочеться фіналу, здається що читала б вічно, але на жаль це неможливо. Дуже відверта та зворушлива історія, але без зайвих соплей, напевно це й підкорило мене. Рекомендую.

 4. Кристина Кристина сказав:

  Дуже зворушлива історія в книзі «Без Меріт» змусила мені відкласти всі свої справи. Дещо заплутана історія, яку хотілось розгадати тут і зараз. Прочитала її за один вечір, дякую книгого за таку чудову можливість.

 5. Кира Кира сказав:

  Вау клас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *