«Без пуття» Іван Нечуй-Левицький

«Без пуття» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2003 переглядів
2003 переглядів

Короткий зміст книги «Без пуття» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Павлусь був гарний, мов Аполлон. Настуся красива, як Афродита. Павлусь був з дуже заможної сім’ї. Настуся теж з багатого роду. Він не спав уночі, гуляв по клубах та салонах. Вона вночі спала, а вдень вередувала і лінилась. Вони – улюблені діти багатих батьків, егоїстичні та гонорливі, але у долі на них свої плани… 

Книга «Без пуття» – історія про двох молодих людей, які живуть богемно та безтурботно, мандруючи Європою в той час, коли український народ потерпає від гноблення та бідності. 

Радимо читати онлайн книгу «Без пуття» Івана Нечуй-Левицького українською мовою. Ця соціально-психологічна повість пронизана сатирою на «золоту молодь», котра, як і класова нерівність, була завжди, із покон віків у різних народів.

Перший серйозний удар від долі Настуся отримала, коли вмерла її мати. Звичний світ дівчини зруйнувався. Сама близька людина покинула її. А щодо парубка, його життя теж почало приймати крутий поворот… 

Як далі розвивались події, дізнаєтесь, коли вирішите скачати книгу «Без пуття» Івана Нечуй-Левицького  безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Приємного відпочинку!  


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Без пуття» Івана Нечуя-Левицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Без пуття» Івана Нечуя-Левицького

– Ой можна надумати собі лихо! А з нудьги, а з гульні та од безробіття можна й бог зна чого надумать і накоїти…

Скачати безкоштово книгу «Без пуття» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Без пуття» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *