«Без пуття» Іван Нечуй-Левицький

«Без пуття» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1241 переглядів
1241 переглядів

Про книгу «Без пуття» Івана Нечуя-Левицького

Павлусь був гарний, мов Аполлон. Настуся красива, як Афродита. Павлусь був з дуже заможної сім’ї. Настуся теж з багатого роду. Він не спав уночі, гуляв по клубах та салонах. Вона вночі спала, а вдень вередувала і лінилась. Вони – улюблені діти багатих батьків, егоїстичні та гонорливі, але у долі на них свої плани… 

Книга «Без пуття» – історія про двох молодих людей, які живуть богемно та безтурботно, мандруючи Європою в той час, коли український народ потерпає від гноблення та бідності. 

Радимо читати онлайн книгу «Без пуття» Івана Нечуй-Левицького українською мовою. Ця соціально-психологічна повість пронизана сатирою на «золоту молодь», котра, як і класова нерівність, була завжди, із покон віків у різних народів.

Перший серйозний удар від долі Настуся отримала, коли вмерла її мати. Звичний світ дівчини зруйнувався. Сама близька людина покинула її. А щодо парубка, його життя теж почало приймати крутий поворот… 

Як далі розвивались події, дізнаєтесь, коли вирішите скачати книгу «Без пуття» Івана Нечуй-Левицького  безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Приємного відпочинку!  

Цитати з книги «Без пуття» Івана Нечуя-Левицького

– Ой можна надумати собі лихо! А з нудьги, а з гульні та од безробіття можна й бог зна чого надумать і накоїти…

Завантажити безкоштовно книгу «Без пуття» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Без пуття» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *