«Безликий: Остання справа» Євген Камінський

«Безликий: Остання справа» Євген Камінський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
842 переглядів
842 переглядів

Про книгу «Безликий: Остання справа» Євгена Камінського

Книга «Безликий: Остання справа» – гостросюжетна детективна повість про справжню легенду кримінального світу – вигаданого кілера на прізвисько Безликий. Євген Камінський пропонує читачам разом з поліцейськими знайти невловимого вбивцю, який постійно змінює своє обличчя та не залишає жодних доказів на місцях скоєння злочинів.

Образ загадкового злочинця вражає своєю жорстокістю й трагізмом. Головний герой книги не просто вбиває – він робить це холоднокровно, доповнюючи свої «справи» вбивством свідків. Проте занурення у внутрішній світ і життя Безликого дає певні зачіпки: він «прибирає» своїх ворогів чи знайомих, з якими його пов’язує життя у в’язниці, а також виконує замовлення від інших осіб. Лише одного разу він показав свідку свого вбивства, що ховається за його латексними масками – страшне криваво-чорне місиво, де неможливо знайти ані носа, ані вух – результат покалічення у підлітковому віці.

Ціла низка моторошних вбивств у спокійному Херсоні сколихнули все місцеве населення. До цієї справи залучаються спеціалісти з Польщі, проте гонитва за кілером лише ще більше заплутує детективів. А тим часом понівечений вбивця готує найстрашнішу справу, і поліцейським в ній відведено особливе місце…

Повість «Безликий: Остання справа» – це не лише пошук вбивці, а й ціла психологічна драма, яка читається поміж рядків динамічного детективного сюжету. Невловимий кілер уособлює викинуту на «смітник життя» людину. Зазвичай такі нещасні деруться по життю нелюдськими способами, виливаючи на суспільство всю лють та агресію.

Чи є якийсь засіб повернути цих людей до нормального буття, зціливши їхню розшматовану душу? Вражаюча кінцівка цієї невеличкої, але насиченої книги змушує замислитися над вічними цінностями та їхнім зневажанням у нашому суспільстві.

Всім, хто хоче «полоскотати» собі нерви напруженою кривавою історією з яскраво вираженим психологізмом, наш сайт пропонує безкоштовно та без реєстрації скачати або читати онлайн твір «Безликий: Остання справа» Євгена Камінського. У нашій бібліотеці цю повість можна знайти у наступних форматах для скачування – fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Безликий: Остання справа» Євгена Камінського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Безликий: Остання справа» Євгена Камінського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *