«Безмежна сила математики. Як завдяки матаналізу винайшли смартфони, телебачення і GPS» Стівен Строґац

«Безмежна сила математики. Як завдяки матаналізу винайшли смартфони, телебачення і GPS» Стівен Строґац

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1146 переглядів
1146 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Безмежна сила математики. Як завдяки матаналізу винайшли смартфони, телебачення і GPS» Стівена Строґаца (анотація)

Матаналіз. Цим словом лякають першокурсників і, здається, його здатні осягнути тільки природжені технарі. Але Стівен Строґац ставить перед собою сміливу мету — донести прекрасні ідеї та історії матаналізу до всіх зацікавлених. Тож формули й рівняння він пояснює не через складні обчислення, а через метафори, анекдоти чи навіть «наркоманські доведення».

Для широкого кола читачів, всіх, хто все життя вважав себе «гуманітарієм» і хоче переконатись, що вища математика – це не тільки складно, але й цікаво.

Із цієї книжки ви дізнаєтеся як з’явилося число пі, що таке «піфагорійська гарячка» і до чого тут нескінченність. Автор пояснить, чому без матаналізу біологам не вдалося б розшифрувати ДНК, а ми ніколи не побачили б мультфільму про Шрека і досі користувалися б друкованими картами замість GPS. Так, так, матаналіз тихенько керує всім за лаштунками нашого буденного життя і, виявляється, він не такий страшний, яким його уявляють.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Безмежна сила математики. Як завдяки матаналізу винайшли смартфони, телебачення і GPS» Стівена Строґаца українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Безмежна сила математики. Як завдяки матаналізу винайшли смартфони, телебачення і GPS» Стівена Строґаца

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *