«Безсоння» Стівен Кінг

«Безсоння» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
348 переглядів
348 переглядів

Про книгу «Безсоння» Стівена Кінга

Книга «Безсоння» – один з найбільш строкатих і заплутаних творів геніального Стівена Кінга, в якому жахіття з містичним відлунням поступово набувають ознак тілесності та реальності. У цьому багатошаровому полотні, зітканому з безлічі таємниць і загадок, люди потрапляють під вплив вищих сил Випадковості та Долі, і все це знайшло вираження у безсонні – звичайній, здавалося б, патології, від якої страждають тисячі людей в нашому житті. Проте безсоння у Кінга – це початок чогось страшного і смертельного, це цілий всесвіт, що поступово переноситься з видінь до реальності.

Це все сталося з головним героєм книги – Ральфом Робертсом, приголомшеним смертю дружини від пухлини мозку. Залишившись у повній самотності, чоловік почав страждати від безсоння. Вирішивши, що воно поступово пройде, Ральф не звертав на нього уваги. Проте ця хвороба не давала життя: страшні видіння виснажують його, а туман огортає усі думки.

Неочікуваним відкриттям стала здатність Ральфа бачити загадкову ауру навколо речей і людей. Це поклало початок новим пригодам Робертса, в яких знайшлося місце і міфічним істотам, і кривавій боротьбі, і героїчному порятунку.

Починаючи читати онлайн роман «Безсоння», відчуваєш себе у вирі подій та різних світів, де фантастика поєднується з реальністю несподіваним чином. На прихильників творчості Короля жахів чекає справжній сюрприз: зв’язок цієї книги з іншими творами Кінга, зокрема романом «Воно» та циклом «Темна вежа».

Шукаючи прихисток Добра і Світла, головний герой постійно замислюється про співвідношення життя і смерті, доленосні життєві стежини, які вкрай важко змінити, та роль окремої людини в майбутньому цілої спільноти. Стівен Кінг майстерно поєднує хоррор і філософсько-соціальну драму, розкриваючи гострі проблеми нашого суспільства: насилля в родині, алкоголізм, непрості стосунки між батьками й дітьми тощо.

Незважаючи на моторошний жанр, цей роман залишає відчуття спокою та надії на краще, коли головний герой відкриває приховані таємниці та попереджає небезпеку маленького містечка Деррі. Усі гості нашого сайту можуть скачати «Безсоння» Стівена Кінга безкоштовно та без реєстрації. Електронні матеріали нашої бібліотеки доступні у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Безсоння» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *