«Безжальний менеджмент та ефективність людських ресурсів» Дэн Кеннеди

«Безжальний менеджмент та ефективність людських ресурсів» Дэн Кеннеди

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
167 переглядів
167 переглядів

Про книгу «Безжальний менеджмент та ефективність людських ресурсів» Дэна Кеннеди

Ця книжка стала відомою на американському континенті завдяки пропонованій надзвичайно ефективній та оригінальній стратегії провадження і ведення бізнесу.

Невимушено і просто автор надзичайно цікаво розповідає читачам про природу стосунків у бізнесі між працедавцями і робітниками, висловлює свої рекомендації, як стати заможним і як утриматися на досягнутій висоті.

Для досягнення вершин у бізнесі застосовується безліч технологій і саме на багатьох із них загострює свою увагу автор книжки. Секрети влаштування робочого місця, встановлення найкращих стандартів у своєму бізнесі і найголовніше – можливість постійного отримання і зростання прибутку, роль комфортного робочого місця, про бонуси як обов’язковий атрибут, про ефективність управління процесами продажів, про контроль і довіру, про секрети та рекомендації спілкування, а також деякі нестандартні прийоми для отримання наживи (прибутку) – про це та багато інших засобів менеджменту, що застосовуються у бізнесі, розповідається у пропонованій книжці.

Завантажити безкоштовно книгу «Безжальний менеджмент та ефективність людських ресурсів» Дэна Кеннеди

Рекомендації

Відгуки на книгу «Безжальний менеджмент та ефективність людських ресурсів» Дэна Кеннеди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *