«Безжальний менеджмент та ефективність людських ресурсів» Ден Кеннеді

«Безжальний менеджмент та ефективність людських ресурсів» Ден Кеннеді

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
12908 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Безжальний менеджмент та ефективність людських ресурсів» Дена Кеннеді (анотація)

Ця книжка стала відомою на американському континенті завдяки пропонованій надзвичайно ефективній та оригінальній стратегії провадження і ведення бізнесу.

Невимушено і просто автор надзичайно цікаво розповідає читачам про природу стосунків у бізнесі між працедавцями і робітниками, висловлює свої рекомендації, як стати заможним і як утриматися на досягнутій висоті.

Для досягнення вершин у бізнесі застосовується безліч технологій і саме на багатьох із них загострює свою увагу автор книжки. Секрети влаштування робочого місця, встановлення найкращих стандартів у своєму бізнесі і найголовніше – можливість постійного отримання і зростання прибутку, роль комфортного робочого місця, про бонуси як обов’язковий атрибут, про ефективність управління процесами продажів, про контроль і довіру, про секрети та рекомендації спілкування, а також деякі нестандартні прийоми для отримання наживи (прибутку) – про це та багато інших засобів менеджменту, що застосовуються у бізнесі, розповідається у пропонованій книжці.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Безжальний менеджмент та ефективність людських ресурсів» Дена Кеннеді та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Безжальний менеджмент та ефективність людських ресурсів» Дена Кеннеді: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Безжальний менеджмент та ефективність людських ресурсів» Дена Кеннеді і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Безжальний менеджмент та ефективність людських ресурсів» Дена Кеннеді українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Безжальний менеджмент та ефективність людських ресурсів» Дена Кеннеді

3 відповіді до “Безжальний менеджмент та ефективність людських ресурсів”

  1. Оксана Оксана сказав:

    Як скачати ?

  2. Олег Олег сказав:

    Як скачати?

  3. Маріанна Маріанна сказав:

    “Безжальний менеджмент” то дуже класний посібник, місцями було як на мене сурово, але бізнес то не іграшки. До всього потрібно підходити над серйозно. Деякі моменти я собі занотувала та вже почала застосовувати на практиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *