«Безжальний» Стефанія Лін

«Безжальний» Стефанія Лін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
455 переглядів
455 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Безжальний» Стефанії Лін (анотація)

Моє життя змінилося, коли довелося залишити рідну країну та переїхати до тітки, у Штати. Поспішаючи на пари я ледве не збила з ніг хлопця, який після такої зустрічі забажав перетворити моє життя у пекло. І все б нічого, та спершу він вирішив вказати моє місце, а потім перетнув межу, вправно зігравши на страхах. Саме це стало початком ненависті між нами, моєї повної зневіри і його шаленого бажання зробити мене його трофеєм.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Безжальний» Стефанії Лін українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Безжальний» Стефанії Лін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *