«Беззубий бізнес» Андрій Мероник, Богдан Кушнір

«Беззубий бізнес» Андрій Мероник, Богдан Кушнір

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
279 переглядів
279 переглядів

Короткий зміст книги «Беззубий бізнес» Андрія Мероника, Богдана Кушніра (анотація)

Відкриття власної стоматології – це складна, заплутана, а іноді навіть небезпечна справа, яка може привести не тільки до прибутків, а й до неочікуваних і гірких утрат. Помилки в цій справі варті тисяч доларів і тонн репутації. Аби ви не втрачали ні те, ні інше, ми створили цю книжку, яка за ручку проведе вас усім шляхом заснування власного «беззубого бізнесу»! У ваших руках – концентрат досвіду ціною в сотні тисяч зелених президентів. Отож озброюйтеся знаннями – й до роботи!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Беззубий бізнес» Андрія Мероника, Богдана Кушніра та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Беззубий бізнес» Андрія Мероника, Богдана Кушніра: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Беззубий бізнес» Андрія Мероника, Богдана Кушніра і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Беззубий бізнес» Андрія Мероника, Богдана Кушніра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *