«Біблія (в перекладі Огієнко)»

«Біблія (в перекладі Огієнко)»

  • Назва: Біблія (в перекладі Огієнко)
  • Рік: 2009
  • Жанр: 🙏 Релігія
  • Повна версія книги БЕЗКОШТОВНО
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
14703 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Біблія (в перекладі Огієнко)» (анотація)

Святе Письмо не одразу стало доступно для українців в зрозумілому кожному перекладі. Було багато спроб перекласти її різні частини та весь текст. Найбільш вдалим та розповсюдженим на сьогодні є книга «Біблія (в перекладі Огієнко)», що пройшла довгий та тернистий шлях, перед тим як зайняти своє гідне місце в релігійному житті України та українців. Важко порівняти цей текст з будь-яким іншим, що мав би стільки ж проблем та такий довгий літопис перипетій, що спіткали цей переклад на його шляху.

Історія найвідомішого перекладу Біблії українською мовою починається ще в Українській Народній Республіці. В цій державі існувало окреме міністерство, головною метою якої було піклування про релігійне життя країни та справи в цій галузі. Його й очолив Огієнко, що ініціював створення нового перекладу священного тексту. Щоправда авторові вдалося закінчити свою роботу вже після того, як УНР перестала існувати. Робота над перекладом тривала понад 20 років, що промовисто говорить про кількість зусиль, які були витрачені на всю працю.

Світ побачити Біблія в новому українському перекладі змогла лиш на початку сорокових, а згодом невеликі видання були по всьому світу, де були значні осередки української еміграції. Лиш після проголошення незалежності, та знятті з української церкви державного контролю та заборон, текст зміг потрапити до кожного праведного українця. Наразі він займає неоцінне та важливе місце в усьому релігійному житті країни.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Біблія (в перекладі Огієнко)» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Біблія (в перекладі Огієнко)» українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Біблія (в перекладі Огієнко)»

Одна відповідь до “Біблія (в перекладі Огієнко)”

  1. Євген Євген сказав:

    Як скачувати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *