«Біблія вагіни» Дженніфер Гюнтер

«Біблія вагіни» Дженніфер Гюнтер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
145 переглядів
145 переглядів

Про книгу «Біблія вагіни» Дженніфер Гюнтер

У консервативному суспільстві у контексті турботи про здоров’я прийнято говорити про всі органи та системи організму, окрім одного – вагіни. Але ж це не менш важлива частина нашого тіла, ніж, наприклад, шлунок, очі або мозок, яка ще й відповідає за репродуктивну функцію.

Отже, якщо ви мало знайомі зі своєю жіночою сутністю, тому що вас виховували у такому собі «пуританстві», або у вашому оточенні взагалі не прийнято обговорювати подібні теми, тоді вам обов’язково треба скачати книгу «Біблія вагіни» Дженніфер Гюнтер – це можливо зробити безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Читачі зможуть пройти справжній лікбез у такій делікатній справі.

Спочатку ви дізнаєтеся про всі аспекти, які стосуються питань здоров’я, – авторка досить детально та доступно аналізує всі складові, завдяки чому її цільова аудиторія зможе навчитися відокремлювати норму від перших симптомів захворювання.

А якщо ви продовжите читати онлайн книгу «Біблія вагіни» Дженніфер Гюнтер, яка представлена у нас українською мовою, то дізнаєтесь, чому нас не навчають у школі, як працює вагіна. А вже ці знання можна застосувати на практиці, аби зробити своє інтимне життя повноцінним.

Отже, це не просто довідник, а ґрунтовний посібник, який може перетворити вашу внутрішню незрілу дівчинку у справжню жінку, яка знає, чого бажає не тільки від партнера, але й від себе.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Біблія вагіни» Дженніфер Гюнтер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *