«Біблія вагіни» Джен Ґантер

«Біблія вагіни» Джен Ґантер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5075 переглядів
5075 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Біблія вагіни» Джен Ґантер (анотація)

У консервативному суспільстві у контексті турботи про здоров’я прийнято говорити про всі органи та системи організму, окрім одного – вагіни. Але ж це не менш важлива частина нашого тіла, ніж, наприклад, шлунок, очі або мозок, яка ще й відповідає за репродуктивну функцію.

Отже, якщо ви мало знайомі зі своєю жіночою сутністю, тому що вас виховували у такому собі «пуританстві», або у вашому оточенні взагалі не прийнято обговорювати подібні теми, тоді вам обов’язково треба скачати книгу «Біблія вагіни» Дженніфер Гюнтер – це можливо зробити безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Читачі зможуть пройти справжній лікбез у такій делікатній справі.

Спочатку ви дізнаєтеся про всі аспекти, які стосуються питань здоров’я, – авторка досить детально та доступно аналізує всі складові, завдяки чому її цільова аудиторія зможе навчитися відокремлювати норму від перших симптомів захворювання.

А якщо ви продовжите читати онлайн книгу «Біблія вагіни» Дженніфер Гюнтер, яка представлена у нас українською мовою, то дізнаєтесь, чому нас не навчають у школі, як працює вагіна. А вже ці знання можна застосувати на практиці, аби зробити своє інтимне життя повноцінним.

Отже, це не просто довідник, а ґрунтовний посібник, який може перетворити вашу внутрішню незрілу дівчинку у справжню жінку, яка знає, чого бажає не тільки від партнера, але й від себе.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Біблія вагіни» Джен Ґантер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Біблія вагіни» Джен Ґантер

2 відповіді до “Біблія вагіни”

  1. Юлія Юлія сказав:

    Читати онлайн

  2. Кристина Кристина сказав:

    Ммм, книга “Біблія вагіни” виявилась справді дуже корисною, перш за все для здоров’я. Тепер я точно буду знати, якщо щось піде не так як треба. Раджу всім жінкам не залежно від віку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *