«Біда бабі Палажці Солов’їсі» Іван Нечуй-Левицький

«Біда бабі Палажці Солов’їсі» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
833 переглядів
833 переглядів

Про книгу «Біда бабі Палажці Солов’їсі» Івана Нечуя-Левицького

Ох вже ці сімейні відносини! Недарма в народі кажуть, що донька – назавжди, а син – до одруження. Книга «Біда бабі Палажці Солов’їсі» саме про таку ситуацію. Коли свекруха та невістка живуть в одній хаті – бути біді. 

Нетерпимість, жадібність, конкуренція, заздрість – такі негативні риси людського характеру висміює автор цього оповідання. Жива народна мова та селянський колорит прикрашають твір, який начебто і гумористичний, але насправді дуже сумний. 

Радимо читати онлайн книгу «Біда бабі Палажці Солов’їсі»  Івана Нечуй-Левицького українською мовою. Кажуть, що старших потрібно поважати і слухатись. Але чи кожна стара людина варта поваги? Наприклад, головна героїня оповідання, незважаючи на свій вік, поводить себе зовсім не поважно. 

Баба постійно свариться, кричить, пліткує та воює зі своїм названим сином та невісткою. Молодь теж поводиться агресивно, чи то в силу свого виховання, чи з ціллю захисту від нападів матері. В хаті – постійна війна.  

Хто правий в цій ситуації – автор не береться судити. Від дає змогу читачам самим зробити висновки. Мораль – треба завжди залишатись людьми, берегти родинні відносини. 

Скачати книгу «Біда бабі Палажці Солов’їсі» Івана Нечуя-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна у нас. Приєднуйтесь до поціновувачів класичної літератури!

Завантажити безкоштовно книгу «Біда бабі Палажці Солов’їсі» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Біда бабі Палажці Солов’їсі» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *