«Біда бабі Парасці Гришисі» Іван Нечуй-Левицький

«Біда бабі Парасці Гришисі» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
580 переглядів
580 переглядів

Про книгу «Біда бабі Парасці Гришисі» Івана Нечуя-Левицького

Стала баба Параска вдовою в п’ятдесят шість років. Застудився та й вмер її коханий чоловік Омелько. З тих пір щасливе життя жінки залишилось у минулому. 

Пропонуємо читати онлайн книгу «Біда бабі Парасці Гришисі» Івана Нечуй-Левицького українською мовою. Це невелике за обсягом соціально-побутове оповідання яскраво характеризує звичні для селян відносини у родині, коли в одній хаті проживають невістка та свекруха. 

Після смерті голови родини, мати втратила вплив на свого старшого сина та його дружину, які проживали з нею під одним дахом. Вся надія старої була на меншого улюбленця Івана, який ще не був одруженим. Він слухався матір та допомагав її. Та не встигла жінка оговтатись від втрати чоловіка, як втратила й меншого сина. Жити у власній хаті стало просто нестерпно…

Книга «Біда бабі Парасці Гришисі» про те, як непросто часом знайти спільну мову з найближчими людьми. Інколи навіть власні діти стають ворогами…

На нашому літературному порталі є можливість скачати книгу «Біда бабі Парасці Гришисі» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Окрім зворушливого сюжету, оповідання надає додаткові знання про побут та звичаї українських селян 19-го та початку 20-го століть.

Скачати безкоштово книгу «Біда бабі Парасці Гришисі» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Біда бабі Парасці Гришисі» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *