«Біда бабі Парасці Гришисі» Іван Нечуй-Левицький

«Біда бабі Парасці Гришисі» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1002 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Біда бабі Парасці Гришисі» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Стала баба Параска вдовою в п’ятдесят шість років. Застудився та й вмер її коханий чоловік Омелько. З тих пір щасливе життя жінки залишилось у минулому. 

Пропонуємо читати онлайн книгу «Біда бабі Парасці Гришисі» Івана Нечуй-Левицького українською мовою. Це невелике за обсягом соціально-побутове оповідання яскраво характеризує звичні для селян відносини у родині, коли в одній хаті проживають невістка та свекруха. 

Після смерті голови родини, мати втратила вплив на свого старшого сина та його дружину, які проживали з нею під одним дахом. Вся надія старої була на меншого улюбленця Івана, який ще не був одруженим. Він слухався матір та допомагав її. Та не встигла жінка оговтатись від втрати чоловіка, як втратила й меншого сина. Жити у власній хаті стало просто нестерпно…

Книга «Біда бабі Парасці Гришисі» про те, як непросто часом знайти спільну мову з найближчими людьми. Інколи навіть власні діти стають ворогами…

На нашому літературному порталі є можливість скачати книгу «Біда бабі Парасці Гришисі» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Окрім зворушливого сюжету, оповідання надає додаткові знання про побут та звичаї українських селян 19-го та початку 20-го століть.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Біда бабі Парасці Гришисі» Івана Нечуя-Левицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Біда бабі Парасці Гришисі» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Біда бабі Парасці Гришисі» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *