«Біґ Мак. Перезавантаження» Сергій Жадан

«Біґ Мак. Перезавантаження» Сергій Жадан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Біґ Мак. Перезавантаження» Сергія Жадана

Усе починається з вокзалу – зустрічі й прощання, дороги та краєвиди, обличчя та вчинки… Одного разу потрібно зважитися й вирушити в подорож назустріч майбутньому, щоб віднайти точку відліку – або кнопку «перезавантаження». Тож наші мандри лише починаються…

До видання ввійшли як уже знайомі читачеві, так і малознані оповідання одного з найвідоміших письменників сучасної України.

Цитати з книги «Біґ Мак. Перезавантаження» Сергія Жадана

… яке життя може крутитись довкола палаців культури? Ви бачили ці палаци? Ви бачили цю культуру?

Я взагалі-то не космополіт, але я зрозумів тут таку річ: насправді простір не поділяється на свій або чужий, простір буває або вільний, або контрольований, розумієш? Мені насправді насрати, де я живу, головне – як я живу. А тут я живу так, як мені хочеться.

Мені подобаються міста впродовж перших кількох годин перебування. Тоді вони ще ховали безліч несподіванок, і уявлення про них чисте, мов готельна білизна або ксероксний папір, – за кожним рогом може початися будь-що, і оте будь-що – значно важливіше й привабливіше за всі твої топографічні знання.

Мені вона це розповідала так: "Фотографія – це ніби полювання на птахів. Ти вихоплюєш із повітря найбільш цікаві тобі шматки, непомітно до них підбираєшся, намагаєшся піймати ці рухи й жести, ловиш їх нерозважливо й хапливо, і ходиш невтішний, коли вони вириваються тобі з рук. Будь-які спроби зафіксувати бодай щось, викликають у нас розчарування та острах, оскільки, вирвані із загального руху, з життя та природного оточення, речі, люди та машини раптом стають самотніми й роз*єднаними, вони втрачають почуття світла й радості, застигаючи й гаснучи, як вогні у вечірньому небі.

Завантажити безкоштовно книгу «Біґ Мак. Перезавантаження» Сергія Жадана

Завантажити книгу «Біґ Мак. Перезавантаження» у форматі:

Рекомендації

Сюрпризи долі
Сюрпризи долі Ева Гата
Реквієм для листопаду
Реквієм для листопаду Дзвінка Матіяш
Країна гіркої ніжності
Країна гіркої ніжності Володимир Савович Лис
Смарагд
Смарагд Валентина Мастєрова

Відгуки на книгу «Біґ Мак. Перезавантаження» Сергія Жадана