«Біґ Мак. Перезавантаження» Сергій Жадан

«Біґ Мак. Перезавантаження» Сергій Жадан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2387 переглядів
2387 переглядів

Короткий зміст книги «Біґ Мак. Перезавантаження» Сергія Жадана (анотація)

Головний герой, він же автор книги «Біґ Мак. Перезавантаження», з компанією друзів вирушають у мандрівку Західною Європою. В захоплюючій подорожі їх чекають зустрічі з митцями, дисидентами, та різними диваками. Але мета подорожі зовсім не в цьому. Друзі прагнуть перезавантаження…

Чи вдасться героям перезавантажити своє світосприйняття, дізнаєтесь, коли почнете читати онлайн книгу «Біґ Мак. Перезавантаження» Сергія Жадана українською мовою. Спогади молодої людини, яка живе насиченим життям, не залишать вас байдужими. А цікаві пригоди на чужій землі не дадуть нудьгувати.

Оповідання складається з трьох розділів. Деякі історії западають в саме серце. Наприклад, Immigrant Song. Такого опису дитинства ви точно не очікували!
Стиль написання такий, неначе відбувається відверта бесіда за столом, і розповідач, неспішно смакуючи добре старе вино у бокалі, ділиться з співрозмовником самим сокровенним.

На нашому літературному порталі можна скачати книгу «Біґ Мак. Перезавантаження» Сергія Жадана безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Іноді так хочеться спокійно провести свій вільний час, щоб ніхто не заважав. Саме в такий період ця книжка вас розрадить і надихне на звершення.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Біґ Мак. Перезавантаження» Сергія Жадана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Біґ Мак. Перезавантаження» Сергія Жадана

… яке життя може крутитись довкола палаців культури? Ви бачили ці палаци? Ви бачили цю культуру?

Я взагалі-то не космополіт, але я зрозумів тут таку річ: насправді простір не поділяється на свій або чужий, простір буває або вільний, або контрольований, розумієш? Мені насправді насрати, де я живу, головне – як я живу. А тут я живу так, як мені хочеться.

Мені подобаються міста впродовж перших кількох годин перебування. Тоді вони ще ховали безліч несподіванок, і уявлення про них чисте, мов готельна білизна або ксероксний папір, – за кожним рогом може початися будь-що, і оте будь-що – значно важливіше й привабливіше за всі твої топографічні знання.

Мені вона це розповідала так: "Фотографія – це ніби полювання на птахів. Ти вихоплюєш із повітря найбільш цікаві тобі шматки, непомітно до них підбираєшся, намагаєшся піймати ці рухи й жести, ловиш їх нерозважливо й хапливо, і ходиш невтішний, коли вони вириваються тобі з рук. Будь-які спроби зафіксувати бодай щось, викликають у нас розчарування та острах, оскільки, вирвані із загального руху, з життя та природного оточення, речі, люди та машини раптом стають самотніми й роз*єднаними, вони втрачають почуття світла й радості, застигаючи й гаснучи, як вогні у вечірньому небі.

Скачати безкоштово книгу «Біґ Мак. Перезавантаження» Сергія Жадана українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Біґ Мак. Перезавантаження» Сергія Жадана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *