«Бійцівський клуб 2» Чак Поланік

«Бійцівський клуб 2» Чак Поланік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Бійцівський клуб 2» Чака Поланіка

Книга «Бійцівський клуб 2» – графічне доповнення і продовження культового роману «Бійцівський клуб», що став популярним на весь світ завдяки яскравій екранізації 1999 року. Чак Поланік у співавторстві з художником Кемероном Стюартом створив надзвичайний графічний роман, який продовжує розповідь головних героїв першої книги після десяти років з моменту її завершення. Ті ж самі соціальні і моральні питання гостро стоять перед персонажами та читачами, і нові сюжетні лінії ще більше занурюють прихильників нелінійних постмодерністських сюжетів у гущавину абсурду нашого життя.

У цьому романі ми знову стикаємося з головним героєм – на цей раз його ім’я Себастьян. Після лікування у психіатричній клініці чоловік живе як більшість з нас – разом із сімейними побутовими клопотами й робочими буднями. Його жінка Марла та маленький син Джуніор – лише обгортка спокійного та врівноваженого життя.

Насправді його плани змінити весь світ та протиставити йому свої бунтівні ідеї знайшли своє продовження та поглиблення. Тайлер намагається вирватися з тісної підсвідомості та втілити всі свої плани завдяки втручанню Марли – Себастьян їй здається надто нудним, і вона прагне випустити на волю його друге «Я». Чим завершиться це напружене протистояння, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей твір.

«Родзинкою» роману «Бійцівський клуб 2» є поєднання літературної та графічної складових у вигляді сучасних коміксів. Вони дозволяють читачеві пройнятися настроєм твору, побачити усі його кольори та відтінки. Завдяки ілюстративному оформленню книги читач дізнається про інші грані характеру вже знайомих героїв, а також побачить самого автора, який є членом письменницького клубу. Окрім того, прихильники нестандартних філософських думок також будуть приємно вражені – вони можуть занотувати багато влучних і цікавих афоризмів.

Якщо ви хочете дізнатися, де проходить межа між божевіллям і здоровим глуздом, свідомістю та підсвідомістю, радимо скачати «Бійцівський клуб 2» Чака Поланіка. Цей твір знаходиться у бібліотеці нашого сайту у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі можуть отримати його безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Полювання на дрохв
Полювання на дрохв Петро Лущик
Коса. Сплетіння долі
Коса. Сплетіння долі Летиція Коломбані
Багряний рейд
Багряний рейд Андрій Анатолійович Кокотюха
Спадок
Спадок Галина Гаврищук

Відгуки на книгу «Бійцівський клуб 2» Чака Поланіка