«Бійцівський клуб 2» Чак Поланік

«Бійцівський клуб 2» Чак Поланік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
400 переглядів
400 переглядів

Про книгу «Бійцівський клуб 2» Чака Поланіка

Книга «Бійцівський клуб 2» – графічне доповнення і продовження культового роману «Бійцівський клуб», що став популярним на весь світ завдяки яскравій екранізації 1999 року. Чак Поланік у співавторстві з художником Кемероном Стюартом створив надзвичайний графічний роман, який продовжує розповідь головних героїв першої книги після десяти років з моменту її завершення. Ті ж самі соціальні і моральні питання гостро стоять перед персонажами та читачами, і нові сюжетні лінії ще більше занурюють прихильників нелінійних постмодерністських сюжетів у гущавину абсурду нашого життя.

У цьому романі ми знову стикаємося з головним героєм – на цей раз його ім’я Себастьян. Після лікування у психіатричній клініці чоловік живе як більшість з нас – разом із сімейними побутовими клопотами й робочими буднями. Його жінка Марла та маленький син Джуніор – лише обгортка спокійного та врівноваженого життя.

Насправді його плани змінити весь світ та протиставити йому свої бунтівні ідеї знайшли своє продовження та поглиблення. Тайлер намагається вирватися з тісної підсвідомості та втілити всі свої плани завдяки втручанню Марли – Себастьян їй здається надто нудним, і вона прагне випустити на волю його друге «Я». Чим завершиться це напружене протистояння, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей твір.

«Родзинкою» роману «Бійцівський клуб 2» є поєднання літературної та графічної складових у вигляді сучасних коміксів. Вони дозволяють читачеві пройнятися настроєм твору, побачити усі його кольори та відтінки. Завдяки ілюстративному оформленню книги читач дізнається про інші грані характеру вже знайомих героїв, а також побачить самого автора, який є членом письменницького клубу. Окрім того, прихильники нестандартних філософських думок також будуть приємно вражені – вони можуть занотувати багато влучних і цікавих афоризмів.

Якщо ви хочете дізнатися, де проходить межа між божевіллям і здоровим глуздом, свідомістю та підсвідомістю, радимо скачати «Бійцівський клуб 2» Чака Поланіка. Цей твір знаходиться у бібліотеці нашого сайту у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі можуть отримати його безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бійцівський клуб 2» Чака Поланіка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *