«Бійцівський клуб» Чак Поланік

«Бійцівський клуб» Чак Поланік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1744 переглядів
1744 переглядів

Про книгу «Бійцівський клуб» Чака Поланіка

Книга «Бійцівський клуб» – це культовий твір кінця минулого століття, за мотивами якого був знятий легендарний фільм з Бредом Піттом у головній ролі. Цю повість можна назвати справжнім гімном бунтарства, в якому злилися добро і зло, заборонені і дозволені речі. У цій книзі безліч героїв зі скаліченими долями, які озлобилися на життя й не бояться його втратити.

Головний герой кидає виклик своїй долі та вирішує змінити своє оточення – бути ближче до тих людей, які втратили сенс життя. Він зустрічає Тайлера, який приводить його до бійцівського клубу – угрупування, де можна «бити свої проблеми» кулаками.

У повісті багато завуальованих думок та інтриг, і одна із них – справжній образ Тайлера. Ким насправді він виявився, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн книгу «Бійцівський клуб» Чака Поланіка українською мовою.

Автор пропагує особливі цінності, що не співпадають з моральними цінностями суспільства. Проте це – єдиний шлях зневіреної людини заявити про себе, свої проблеми і страждання, побачити агресію не як порушення суспільних законів, а прагнення звернути увагу оточення на себе.

Цю повість до самісіньких глибин зрозуміють справжні інтелектуали, бо те, що видно на поверхні – лише незначна частина айсберга. Пропонуємо скачати книгу «Бійцівський клуб» Чака Поланіка у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), завантаживши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Завантажити безкоштовно книгу «Бійцівський клуб» Чака Поланіка

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бійцівський клуб» Чака Поланіка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *