«Бійцівський клуб» Чак Поланік

«Бійцівський клуб» Чак Поланік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4365 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Бійцівський клуб» Чака Поланіка (анотація)

Книга «Бійцівський клуб» – це культовий твір кінця минулого століття, за мотивами якого був знятий легендарний фільм з Бредом Піттом у головній ролі. Цю повість можна назвати справжнім гімном бунтарства, в якому злилися добро і зло, заборонені і дозволені речі. У цій книзі безліч героїв зі скаліченими долями, які озлобилися на життя й не бояться його втратити.

Головний герой кидає виклик своїй долі та вирішує змінити своє оточення – бути ближче до тих людей, які втратили сенс життя. Він зустрічає Тайлера, який приводить його до бійцівського клубу – угрупування, де можна «бити свої проблеми» кулаками.

У повісті багато завуальованих думок та інтриг, і одна із них – справжній образ Тайлера. Ким насправді він виявився, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн книгу «Бійцівський клуб» Чака Поланіка українською мовою.

Автор пропагує особливі цінності, що не співпадають з моральними цінностями суспільства. Проте це – єдиний шлях зневіреної людини заявити про себе, свої проблеми і страждання, побачити агресію не як порушення суспільних законів, а прагнення звернути увагу оточення на себе.

Цю повість до самісіньких глибин зрозуміють справжні інтелектуали, бо те, що видно на поверхні – лише незначна частина айсберга. Пропонуємо скачати книгу «Бійцівський клуб» Чака Поланіка у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), завантаживши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Бійцівський клуб» Чака Поланіка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Бійцівський клуб» Чака Поланіка українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бійцівський клуб» Чака Поланіка

Одна відповідь до “Бійцівський клуб”

  1. Віктор Віктор сказав:

    З періодичністю раз в п’ять років я читаю книгу «Бійцівський клуб» і кожного разу немов переживаю нові емоції. Головним відчуттям є біль. З перших сторінок, я поринув у цікавий сюжет, де разом з головним героєм, намагаюсь знайти відповіді на питання. Це перша книга до якої я повертаюсь знову і знову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *