«Бікіні» Януш Леон Вишневський

«Бікіні» Януш Леон Вишневський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
613 переглядів
613 переглядів

Про книгу «Бікіні» Януша Леона Вишневського

Книга «Бікіні» – пронизлива і сумна історія про долі двох молодих людей, які стали свідками однієї з найстрашніших трагедій людства – Другої світової війни. І хоча Анні, на очах якої загинули рідні їй люди і яка побачила велику кількість смертей, вдалося дивом потрапити до благополучної Америки, вона не могла втекти від себе, від жахів війни, з якою залишилася частинка її самої.

Мріючи бути всесвітньо відомим фотографом, головна героїня книги не помітила, як її хобі стало приносити їй душевний біль. Її рідний Дрезден 1945 року – це руїни, бомбардування, вбиті і покалічені люди – саме це фотографувала Анна, здригаючись від жаху.

Але її мрія здійснилася – її світлини не залишилися непоміченими. Американський фотограф і журналіст Стенлі, відправившись у відрядження до майже зруйнованої Німеччини, знайомиться з Анною та захоплюється її фотографіями. Він забирає її до Америки, і там, вдалині від своєї батьківщини, жінка переживає нову стадію війни – уже віддаленої, з чутками про капітуляцію Німеччини та повний її крах…

Польський письменник Януш Леон Вишневський створив не стільки історичне полотно, скільки дивовижну історію кохання та знаходження себе на яскравому історичному фоні. Стосунки Стенлі та Анни переходять межу суто робочого спілкування – вони стають ближчими одне до одного, діляться своїми переживаннями, розкривають свої слабкості.

За настроєм і манерою написання роман «Бікіні» нагадує стиль Ремарка – такі ж витончені романтичні сцени, реалістичний погляд на війну та песимістичні мотиви з болючим розчаруванням у принадах життя. Безліч філософських роздумів прикрашають книгу, роблять її витонченою та надзвичайно глибокою.

Якщо ви шукаєте пронизливий сюжет, в якому особиста драма трансформується у події, важливі для всього людства, рекомендуємо скачати «Бікіні» Януша Леона Вишневського. У цьому романі ви знайдете і красиву любовну лінію, і неприховані картини до болю відвертої історії, і філософські розмови про мораль та суспільні цінності…

Усі відвідувачі сайту знайдуть цей твір в одному з наступних форматів – fb2, txt, epub або rtf. Також пропонуємо читати онлайн цей хвилюючий роман безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бікіні» Януша Леона Вишневського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *