«Біль і гнів» Анатолій Дімаров

«Біль і гнів» Анатолій Дімаров

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1379 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Біль і гнів» Анатолія Дімарова (анотація)

Книгу «Біль і гнів» Анатолія Дімарова вперше було видано друком у 1974 році, а розповідається у ній про життя мешканців села Тарасівка, що на Полтавщині. З ними читачі могли познайомитись в іншому творі автора, що носить назву «І будуть люди». Це продовження епопеї, у якій людям доводиться стикатись як не з колективізацією та голодом, то з війною.

Коли один важкий період завершився, люди зітхнули з полегшенням і почали думати, що зможуть пожити спокійно. Тарасівці, як і всі інші українці, займались своїми буденними справами, які їм здавались найважливішими у світі. Ніхто й уваги не звертав на новини про те, що відбувається в Європі. А вона тим часом невпинно наближалась. Війна.

Про неї мешканці села могли прочитати у газетах, які приносив листоноша. Звали його Савелій Хоменко. Людина з важкою життєвою історією, та ще й інвалід, який у роки війни без рук залишився. Довгенько йому довелось у госпіталях лікуватись, а потім ще й протези знайти намагався, але виявилось, що медицина ще до такого рівня розвитку не дійшла.

Коли повернувся Савелій у рідне село, почав роботу шукати, та тільки посада листоноші й підійшла. І з жінкою він жити почав, а потім і діти один за одним народились. Здавалося б, звичайне життя почалось, та недовго той спокій тривав, бо війна дійшла і до України…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Біль і гнів» Анатолія Дімарова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Біль і гнів» Анатолія Дімарова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Біль і гнів» Анатолія Дімарова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *