«Біль моря» Кейт Демід

«Біль моря» Кейт Демід

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1179 переглядів
1179 переглядів

Про книгу «Біль моря» Кейт Демід

Книга “Біль моря” – захоплююча драматична історія, оповита морем – його величчю та небезпекою, неймовірною красою та романтикою. Кейт Деміс розповідає про таємниці, які можуть приховати морські хвилі. Цю повість буде цікаво читати всім прихильникам гостросюжетних пригод, в яких відчувається відлуння містики.

Головний герой книги “Біль моря” Марк – син моряка Карла Макфіла, який завжди чекав на батька з довгих морських рейсів. Кожна зустріч батька з сином була справжнім святом. Та одного разу судно “Перлина” не привезло Карла до рідної домівки. Того страшного дня весь екіпаж вийшов на берег, та семирічний хлопчик не побачив серед чоловіків свого батька. Про таємниче зникнення одного з моряків ніхто не хотів навіть згадувати.

Йшли роки, Марк дорослішав, проте рана на його серці ніяк не загоювалася. Його мати після зникнення чоловіка захворіла та втратила сенс життя. Марк втішав її як міг, проте в двадцять років він пішов з батьківського будинку у доросле життя. Лише випадковість допомогла знайти зачіпку за те, що сталося тринадцять років тому.

Купивши будинок в одного старого моряка, головний герой звернув увагу на дивну картину, що здалася йому знайомою. Як з’ясувалося, це було саме те судно, на якому працював Карл. Продавець будинку виявився товаришем батька Марка, і хлопець у відвертій розмові дізнався про подробиці того випадку. Його батько зник на невідомому острові, і ця містична загадка досі залишається нерозгаданою. Марк зрозумів, що настав його час – час пошуків та розкриття найстрашніших таємниць. Він вирушає на тій самій “Перлині” назустріч новим відкриттям і потрясінням.

Кейт Деміс пише дуже емоційно та проникливо, нібито огортаючи морськими хвилями та заспокоюючи їхнім шелестом. Проте до атмосферності книги “Біль моря” додається це й відчуття напруженості – перегортаючи сторінку за сторінкою, чекаєш на щось надзвичайне, страшне, містичне. Що це був за дивний острів, який існував на межі фантазії та реальності? Чому ніхто про нього ніколи не чув? Якщо ви хочете відправитися з Марком у захоплюючу морську подорож, треба скачати цю інтригуючу повість.

Скачати безкоштово книгу «Біль моря» Кейт Демід

Рекомендації

Відгуки на книгу «Біль моря» Кейт Демід

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *