«Біла ніч» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Біла ніч» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1273 переглядів
1273 переглядів

Про книгу «Біла ніч» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Роман “Біла ніч” – заключна частина у так званій повстанській трилогії від українського письменника сучасності Андрія Кокотюхи. Цей твір про запеклу боротьбу Української повстанської армії наприкінці Другої світової війни є продовженням книг “Чорний ліс” та “Багряний рейд”.

Головний герой роману Максим Коломієць, командир одного з волинських підрозділів УПА, несе шалену небезпеку для всієї Радянської армії. Диверсійні операції його летючого відділу охопили своєю мережею майже всю територію України, а сам Коломієць вважається невловимим злодієм.

Майор НКВД Полинін отримує завдання знищити зрадника радянського режиму, адже Максим, який родом зі Сходу України, кілька місяців назад вирішив вступити в ряди захисників українців від більшовицького терору. Полинін створює підступний план знищення повстанського відділу зсередини – він втирається в довіру до Коломійця та готує для нього кілька пасток. Якою буде завершення операції “Біла ніч”, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати й прочитати цей пригодницько-історичний роман.

Події, зображені в книзі “Біла ніч”, висвітлюють 1945 рік – той самий період, коли весь світ святкує перемогу над фашистами, а радянська влада вже міцно вкоренилася на території України. Починається нова хвиля неоголошеної війни в Україні – один окупаційний режим заміняється іншим. Що робити повстанцям, якщо їхня відкрита боротьба дедалі стає більш нерівною та безглуздою? Мудрий командир на прізвисько Східняк вирішує перейти на підпільну форму протистояння…

Андрій Анатолійович Кокотюха не просто пише історичні романи – він малює образи героїв сучасної Української держави, які можуть відстоювати свої ідейні переконання нарівні з могутніми ворогами. На думку письменника, українці надто довго були під політичним і суспільним “пресом”, проте зараз справжній патріот здатен встати з колін, піти в бій та перемогти.

Книга “Біла ніч” – один з найсильніших ідеологічних творів, який необхідно читати підростаючому поколінню українців. Андрій Анатолійович Кокотюха звертається не тільки до минулого, а й до майбутнього, заряджає читачів своєю вірою в єдину та сильну Україну.

Обережно! Ненормативна лексика!

Завантажити безкоштовно книгу «Біла ніч» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Рекомендації

Відгуки на книгу «Біла ніч» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна