«Біла принцеса» Філіппа Ґреґорі

«Біла принцеса» Філіппа Ґреґорі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6506 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Біла принцеса» Філіппи Ґреґорі (анотація)

Книга “Біла принцеса” – насичений історичний роман від британської письменниці та сценаристки Філіппи Ґреґорі, який входить до циклу “Війна кузенів”. Інша назва твору – “Перша роза Тюдорів, або Біла принцеса”.

Письменниця запрошує читача зануритися у буремне XVI століття та стати свідком зародження величної династії Тюдорів та прослідкувати за долею легендарної історичної постаті – королеви Єлизавети Йоркської, матері знаменитого Генріха Восьмого, якій вдалося зберегти зруйновану тридцятирічною війною країну. Цікава історична епоха, яку достовірно змальовує Філіппа Ґреґорі, знайшла своє висвітлення у драматичному антуражі любовного роману – чуттєвого, пронизливого та надзвичайно гостросюжетного.

Починаючи читати роман “Біла принцеса”, опиняєшся в пеклі війни Білої та Червоної троянди. Країна виснажена, і Генріх Тюдор, перемігши йорків, зайняв місце на троні. Щоб об’єднати дві династії, король має одружитися на представниці ворогуючого роду. Так Єлизавета, яка ніколи не прагнула влади, мимоволі стає дружиною запеклого ворога.

Молодій дівчині прийдеться поступитися своїми почуттями, забути про свою родину та зробити нелегкий вибір, адже їй стає відомо, що повертається її брат Річард. Довгий час його вважали загиблим, проте він виявився живим та вирішив помститися за честь своєї сім’ї та відвоювати владу в Генріха. Як діяти Білій Принцесі у цьому напруженому протистоянні? Рідна кров чи безпека цілої країни?

Філіппа Ґреґорі вражає атмосферністю та деталізованістю опису тогочасного життя знаті. Книга “Біла принцеса” запрошує читача відвідати бали та королівські прийоми, захоплює численними інтригами та загадками. Письменниця дуже виразно вимальовує кожний історичний образ, проте найбільше вражає глибина та емоційність постаті Єлизавети. Якщо ви хочете прослідкувати еволюцію внутрішнього світу головної героїні, її строкатий життєвий шлях, пригоди та випробування на королівській посаді, варто скачати цей “соковитий” і захоплюючий роман.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Біла принцеса» Філіппи Ґреґорі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Біла принцеса» Філіппи Ґреґорі українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Біла принцеса» Філіппи Ґреґорі

2 відповіді до “Біла принцеса”

  1. Ілона Ілона сказав:

    “Біла принцеса” перший любовно-історичний роман, який привернув мою увагу так сильно. Він не тільки цікавий, а ще й насичений та дуже красивий. Це саме той випадок, коли читаючи в голові вже немов у фільмі вимальовується своя картинка. Раджу.

  2. Анна Анна сказав:

    Дуже класна книга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *