«Біла принцеса» Філіппа Ґреґорі

«Біла принцеса» Філіппа Ґреґорі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1715 переглядів
1715 переглядів

Про книгу «Біла принцеса» Філіппи Ґреґорі

Книга “Біла принцеса” – насичений історичний роман від британської письменниці та сценаристки Філіппи Ґреґорі, який входить до циклу “Війна кузенів”. Інша назва твору – “Перша роза Тюдорів, або Біла принцеса”.

Письменниця запрошує читача зануритися у буремне XVI століття та стати свідком зародження величної династії Тюдорів та прослідкувати за долею легендарної історичної постаті – королеви Єлизавети Йоркської, матері знаменитого Генріха Восьмого, якій вдалося зберегти зруйновану тридцятирічною війною країну. Цікава історична епоха, яку достовірно змальовує Філіппа Ґреґорі, знайшла своє висвітлення у драматичному антуражі любовного роману – чуттєвого, пронизливого та надзвичайно гостросюжетного.

Починаючи читати роман “Біла принцеса”, опиняєшся в пеклі війни Білої та Червоної троянди. Країна виснажена, і Генріх Тюдор, перемігши йорків, зайняв місце на троні. Щоб об’єднати дві династії, король має одружитися на представниці ворогуючого роду. Так Єлизавета, яка ніколи не прагнула влади, мимоволі стає дружиною запеклого ворога.

Молодій дівчині прийдеться поступитися своїми почуттями, забути про свою родину та зробити нелегкий вибір, адже їй стає відомо, що повертається її брат Річард. Довгий час його вважали загиблим, проте він виявився живим та вирішив помститися за честь своєї сім’ї та відвоювати владу в Генріха. Як діяти Білій Принцесі у цьому напруженому протистоянні? Рідна кров чи безпека цілої країни?

Філіппа Ґреґорі вражає атмосферністю та деталізованістю опису тогочасного життя знаті. Книга “Біла принцеса” запрошує читача відвідати бали та королівські прийоми, захоплює численними інтригами та загадками. Письменниця дуже виразно вимальовує кожний історичний образ, проте найбільше вражає глибина та емоційність постаті Єлизавети. Якщо ви хочете прослідкувати еволюцію внутрішнього світу головної героїні, її строкатий життєвий шлях, пригоди та випробування на королівській посаді, варто скачати цей “соковитий” і захоплюючий роман.

Скачати безкоштово книгу «Біла принцеса» Філіппи Ґреґорі

Рекомендації

Відгуки на книгу «Біла принцеса» Філіппи Ґреґорі

Одна відповідь до “Біла принцеса”

  1. Анна Анна сказав:

    Дуже класна книга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *