«Біла ріка» Сергій Дячук

«Біла ріка» Сергій Дячук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2330 переглядів
2330 переглядів

Про книгу «Біла ріка» Сергія Дячука

Книга «Біла ріка» – масштабна родинна сага про три покоління однієї гуцульської родини. Цей патріотичний роман ніби огортає ціле століття, беручи його в свої залізні обійми – і жодна краплина історії тепер не вислизне з цього строкатого полотна, на якому змальована багатостраждальна Україна. Цей історично-літературний візерунок допоможе нам усвідомити роль кожного окремого українця в становленні нашої країни та змусить замислитися над тим, що зроблять наші діти та онуки для процвітання України.

Сергій Дячук створив грандіозний твір, в якому особисті спогади та доля родини Пойдашів переплітаються з історичними подіями, перемогами та поразками української спільноти в XX столітті. Цю книгу важливо читати онлайн всім, хто переймається долею нашої держави та хоче прослідкувати й виявити вплив історичного минулого на нашу сучасність та майбутнє. Автор розмірковує над діяльністю вояків УПА та радянських солдат, шукає витоки ворожого ставлення українців та росіян одне до одного та змальовує страшні війни, якими відзначилося минуле століття.

Читач побуває не лише у мальовничих Карпатах, а відправиться з головними героями в різні куточки Радянського Союзу, до НДР та Афганістану. Якщо ви вирішите скачати «Біла ріка» Сергія Дячука, ви станете свідками найвідвертіших зізнань та сміливих умовиводів відважних Пойдашів – Федора, його синів та онуків, побачите хвилюючі історії кохання, якому байдуже, що навколо війна або інші жахливі події. Читачі зможуть зібрати великий багатогранний пазл під назвою «Україна”, щоб упевнитися: до своєї незалежності наша держава йшла шляхом нелюдських страждань і величезного терпіння.

Трилогія «Біла ріка» написана напрочуд співочою та “соковитою” мовою, прикрашену гуцульським колоритом. Опис побуту і природи Карпат органічно доповнює гостросюжетні соціально-політичні замальовки. Цю книгу ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Відвідувачі нашого сайту мають змогу отримати її безкоштовно та без реєстрації.

Скачати безкоштово книгу «Біла ріка» Сергія Дячука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Біла ріка» Сергія Дячука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *