«Біле Ікло» Джек Лондон

«Біле Ікло» Джек Лондон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1212 переглядів
1212 переглядів

Про книгу «Біле Ікло» Джека Лондона

Повість “Біле Ікло” – один з найвідоміших творів легендарного американського письменника Джека Лондона. Ця книга є класикою дитячої літератури. Проблеми, які зачіпаються у творі, не можуть залишити байдужим жодну дитину чи дорослого.

Головний персонаж повісті – невеличке вовченя на прізвисько Біле Ікло, в якого є і вовча, і собача кров. Він народився серед вічної мерзлоти та з самого малечку був змушений виживати як міг.

Доля зводить його з людьми, і він бачить, що його мати, собака Кічі, безумовно підкоряється індіанцям. Цей приклад навічно закарбувався в його серці – тепер Біле Ікло знав, що треба служити людям, що б не трапилось. З тих пір починається його нове життя і пригоди серед людей – милосердних та жорстоких, егоїстичних і душевних.

Починаючи читати книгу “Біле Ікло”, стикаєшся з жахіттям серед дикої природи – беззахисністю людини перед зграєю вовків. Проте у наступних главах ми бачимо, як кардинально змінюється ситуація – тепер вовченя, якого приручили силоміць, є повністю залежним від людини. Автор дає зрозуміти: на жаль, і серед людей існує “закон джунглів” – виживає той, хто сильніший.

Джек Лондон яскраво показав боротьбу між волею та відданістю, якою пронизана вся історія поневірянь Білого Ікла. Трагедія маленького вовченяти полягає в необхідності підкорятися волі людини, терпіти приниження та залежати від будь-яких людських примх, особливо якщо відчувається дика вовча натура.

Цілком зрозуміло, що жорстоке поводження з твариною викликає в ній лють і ненависть, що сталося і з головним героєм. Проте любов і милосердя здатні творити дива. Останньому хазяїну Білого Ікла вдалося розкрити серце озлобленого вовка до ласки й тепла, повернути його віру в добрих людей. Зворушлива кінцівка твору доводить, що навіть дикі тварини теж здатні на любов і співчуття.

Книгу “Біле Ікло” обов’язково треба скачати і прочитати дітям. Джек Лондон дає чудові уроки моралі, адже поняття добра і зла органічно вплетені в наше життя. Тільки справжній майстер може так реалістично і проникливо розкрити внутрішній світ тварини, змусивши читачів уважніше придивлятися до братів наших менших.

Завантажити безкоштовно книгу «Біле Ікло» Джека Лондона

Рекомендації

Відгуки на книгу «Біле Ікло» Джека Лондона