«Біле Ікло» Джек Лондон

«Біле Ікло» Джек Лондон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1577 переглядів
1577 переглядів

Про книгу «Біле Ікло» Джека Лондона

Повість “Біле Ікло” – один з найвідоміших творів легендарного американського письменника Джека Лондона. Ця книга є класикою дитячої літератури. Проблеми, які зачіпаються у творі, не можуть залишити байдужим жодну дитину чи дорослого.

Головний персонаж повісті – невеличке вовченя на прізвисько Біле Ікло, в якого є і вовча, і собача кров. Він народився серед вічної мерзлоти та з самого малечку був змушений виживати як міг.

Доля зводить його з людьми, і він бачить, що його мати, собака Кічі, безумовно підкоряється індіанцям. Цей приклад навічно закарбувався в його серці – тепер Біле Ікло знав, що треба служити людям, що б не трапилось. З тих пір починається його нове життя і пригоди серед людей – милосердних та жорстоких, егоїстичних і душевних.

Починаючи читати книгу “Біле Ікло”, стикаєшся з жахіттям серед дикої природи – беззахисністю людини перед зграєю вовків. Проте у наступних главах ми бачимо, як кардинально змінюється ситуація – тепер вовченя, якого приручили силоміць, є повністю залежним від людини. Автор дає зрозуміти: на жаль, і серед людей існує “закон джунглів” – виживає той, хто сильніший.

Джек Лондон яскраво показав боротьбу між волею та відданістю, якою пронизана вся історія поневірянь Білого Ікла. Трагедія маленького вовченяти полягає в необхідності підкорятися волі людини, терпіти приниження та залежати від будь-яких людських примх, особливо якщо відчувається дика вовча натура.

Цілком зрозуміло, що жорстоке поводження з твариною викликає в ній лють і ненависть, що сталося і з головним героєм. Проте любов і милосердя здатні творити дива. Останньому хазяїну Білого Ікла вдалося розкрити серце озлобленого вовка до ласки й тепла, повернути його віру в добрих людей. Зворушлива кінцівка твору доводить, що навіть дикі тварини теж здатні на любов і співчуття.

Книгу “Біле Ікло” обов’язково треба скачати і прочитати дітям. Джек Лондон дає чудові уроки моралі, адже поняття добра і зла органічно вплетені в наше життя. Тільки справжній майстер може так реалістично і проникливо розкрити внутрішній світ тварини, змусивши читачів уважніше придивлятися до братів наших менших.

Завантажити безкоштовно книгу «Біле Ікло» Джека Лондона

Рекомендації

Відгуки на книгу «Біле Ікло» Джека Лондона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *