«Білі ночі» Федір Достоєвський

«Білі ночі» Федір Достоєвський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1099 переглядів
1099 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Білі ночі» Федіра Достоєвського (анотація)

Книга «Білі ночі» Федора Достоєвського – це повість, яку він написав восени 1848 року, а розповідається у ній сентиментальна історія про зустріч двох самотніх людей. Розповідь ведеться від імені чоловіка, у якого немає імені, але сам він себе називає мрійником. Юнак живе у Петербурзі вже декілька років, мешкає у маленькій кімнатці, яку орендує, ходить на службу і веде самотній спосіб життя, бо друзів і близьких у цьому місті у нього немає.

Почавши читати онлайн книгу «Білі ночі» Федора Достоєвського українською мовою, ви станете свідками випадкової зустрічі головного героя з сумною дівчиною, у яку він закохується. Для неї він стає найближчою людиною, рідною душею, якій вона наважується розповісти історію свого непростого життя.

Так мрійник дізнається, що з дитинства дівчина була під наглядом бабусі, яка нікуди її від себе не відпускала. Одноманітне і нудне життя тривало довго, але все змінилось, коли з’явився в домі сусід – бідний молодий чоловік, який пожалів Настю…

У дівчини виникли почуття до юнака, але стосунки довелось на рік перервати, бо він поїхав з міста. Після повернення він мав би зустрітись з дівчиною, але не відповідав навіть на її листа. Можливо, зустріч з мрійником – це її шанс на щастя? Між героями все могло би скластись, якби не одна подія…

Щоб дізнатись, чим же завершилась ця історія, варто скачати книгу книгу «Білі ночі» Федора Достоєвського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому сайті.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Білі ночі» Федіра Достоєвського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Білі ночі» Федіра Достоєвського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *