«Біллі Саммерс» Стівен Кінг

«Біллі Саммерс» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5435 переглядів
5435 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Біллі Саммерс» Стівена Кінга (анотація)

Кінець літа 2021 року подарував прихильникам Стівена Кінга ще одну його книжку, названу на честь головного героя. Отже, в центрі сюжету знаходиться Біллі Саммерс, який прожив на цьому світі вже 44 роки, але нічого хорошого так і не зробив. Хоча він вважає інакше, бо вбивати поганців на замовлення – це справа благородна, як йому здається. Але до старості він цим займатись не збирається, тому вже починає задумуватись над тим, щоб йти на спочинок.

Але, як ви самі побачите, коли будете читати онлайн книгу «Біллі Саммерс» Стівена Кінга українською мовою, не так вже й просто «вийти з гри» такому професіоналу. Під кінець кар’єри він погоджується виконати ще одне замовлення.

Цього разу його клієнтом стає мафіозі, якому перейшов дорогу один чоловік. Тепер цей нещасний має померти, а Біллі за його вбивство отримає дуже солідну винагороду. І все було б спокійно, якби не голос інтуїції, який підказував герою, що легкою ця справа не буде…

Виконавши основну роботу, Саммерс опинився і сам у смертельній небезпеці, тому довелось йому давати драла і ховатись. А тут ще й якась молодиця на шляху раптом зустрілась… Їй дуже потрібна допомога, бо інакше ті негідники, які вже занапастили їй життя, можуть її ще й убити.

Можливо, головний герой стане благородним захисником? Аби дізнатись про це, варто скачати книгу «Біллі Саммерс» Стівена Кінга українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) і все прочитати.

Слухати аудіокнигу «Біллі Саммерс» Стівена Кінга онлайн українською безкоштовно:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Біллі Саммерс» Стівена Кінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Біллі Саммерс» Стівена Кінга

Одна відповідь до “Біллі Саммерс”

  1. Кристина Кристина сказав:

    Ух, від новинки Кінга “Біллі Саммерс” я досі не можу прийти до тями. Я досі не можу повірити, що з холоднокровного, найманого вбивці може вийти благородний та мужній чоловік, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *