«Білявка з Відня» Олекса Доніч

«Білявка з Відня» Олекса Доніч

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1255 переглядів
1255 переглядів

Про книгу «Білявка з Відня» Олекси Доніч

Книга “Білявка з Відня” входить до циклу “Полтавських детективів” сучасного українського письменника Олекси Доніча. Якщо ви хочете зануритися у полтавський колорит та відчути себе знавцем містичних і детективних подій тієї місцевості, радимо скачати й прочитати цю гостросюжетну повість.

Головні герої книги “Білявка з Відня” – друзі Іван Никифорович та Іван Іванович, нащадки тих двох кумедних чоловіків, яким присвятив частину своєї творчості Микола Гоголь. Обидва обіймають гарні посади та вважаються дуже поважними людьми міста, проте це не стоїть на заваді аматорських детективних розслідувань.

На цей раз чоловіки мають намір розкрити справу із зникнення однієї з найдавніших та найцінніших культурно-історичних пам’яток України, що зберігається у Полтаві – Пересопницького Євангелія, написаного староукраїнською мовою. На допомогу двом детективам приходить харизматична Оксана – професійний психоаналітик та учениця легендарного Зігмунда Фройда. Намагаючись повернути святу для українців реліквію, головні герої стикаються з таємничою силою масонського товариства та іншими перешкодами, що нависають смертельною небезпекою над їхніми життями.

Олекса Доніч зачепив болючу для сучасності проблему, коріння якої сягають Середньовіччя – існування могутніх організацій, що непомітно для оточення керують життям звичайних людей, підлаштовуючи його під себе.

Письменник яскраво показав принципи та культурні знахідки масонів, їхнє світосприйняття та владу, яку вони мають над цілим світом. Цікавим фактом є те, що на початку XIX століття на Полтавщині був створений один з осередків масонства, і деякі артефакти і сувеніри з відповідними знаками є підтвердженням цього.

У книзі “Білявка з Відня” ви не знайдете пронизуючого хоррору. Цей твір буде цікаво читати любителям інтелектуальних детективів у стилі Дена Брауна, присвячених розкриттям культурно-історичних загадок і таємниць. Всі події, що описує Олекса Доніч у циклі “Полтавські детективи”, мають реалістичне підґрунтя та допомагають глибоко пройнятися історією та сучасністю Полтави, її величним духом, лагідністю, красою та багатством української мови.

Завантажити безкоштовно книгу «Білявка з Відня» Олекси Доніч

Рекомендації

Відгуки на книгу «Білявка з Відня» Олекси Доніч

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *