«Білявка з Відня» Олекса Доніч

«Білявка з Відня» Олекса Доніч

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3499 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Білявка з Відня» Олекси Доніч (анотація)

Книга “Білявка з Відня” входить до циклу “Полтавських детективів” сучасного українського письменника Олекси Доніча. Якщо ви хочете зануритися у полтавський колорит та відчути себе знавцем містичних і детективних подій тієї місцевості, радимо скачати й прочитати цю гостросюжетну повість.

Головні герої книги “Білявка з Відня” – друзі Іван Никифорович та Іван Іванович, нащадки тих двох кумедних чоловіків, яким присвятив частину своєї творчості Микола Гоголь. Обидва обіймають гарні посади та вважаються дуже поважними людьми міста, проте це не стоїть на заваді аматорських детективних розслідувань.

На цей раз чоловіки мають намір розкрити справу із зникнення однієї з найдавніших та найцінніших культурно-історичних пам’яток України, що зберігається у Полтаві – Пересопницького Євангелія, написаного староукраїнською мовою. На допомогу двом детективам приходить харизматична Оксана – професійний психоаналітик та учениця легендарного Зігмунда Фройда. Намагаючись повернути святу для українців реліквію, головні герої стикаються з таємничою силою масонського товариства та іншими перешкодами, що нависають смертельною небезпекою над їхніми життями.

Олекса Доніч зачепив болючу для сучасності проблему, коріння якої сягають Середньовіччя – існування могутніх організацій, що непомітно для оточення керують життям звичайних людей, підлаштовуючи його під себе.

Письменник яскраво показав принципи та культурні знахідки масонів, їхнє світосприйняття та владу, яку вони мають над цілим світом. Цікавим фактом є те, що на початку XIX століття на Полтавщині був створений один з осередків масонства, і деякі артефакти і сувеніри з відповідними знаками є підтвердженням цього.

У книзі “Білявка з Відня” ви не знайдете пронизуючого хоррору. Цей твір буде цікаво читати любителям інтелектуальних детективів у стилі Дена Брауна, присвячених розкриттям культурно-історичних загадок і таємниць. Всі події, що описує Олекса Доніч у циклі “Полтавські детективи”, мають реалістичне підґрунтя та допомагають глибоко пройнятися історією та сучасністю Полтави, її величним духом, лагідністю, красою та багатством української мови.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Білявка з Відня» Олекси Доніч українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Білявка з Відня» Олекси Доніч українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Білявка з Відня» Олекси Доніч

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *