«Білий кінь Шептало» Володимир Дрозд

«Білий кінь Шептало» Володимир Дрозд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3471 переглядів
3471 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Білий кінь Шептало» Володимира Дрозда (анотація)

Книга «Білий кінь Шептало» написана Володимиром Дроздом в 1965 році — це невелика історія життя коня Шептало та роздумів про взаємозв’язок людського та тваринного світу.

Одного дня конюх Степан зі своїм конем вирушив за харчами для свиней. Опинившись на водопої кінь, поринає у свої роздуми. Про що він думає та про що жалкує? Радимо читати онлайн усім книгу «Білий кінь Шептало» Володимира Дрозда українською мовою.

Білий кінь — це людина, яка у неволі та під впливом життєвих обставин змінюється, втрачаючи свою особистість та неповторність. Чи варто пристосовуватись до інших або все ж таки відстоювати свою індивідуальність? У своїх роздумах він тікає на волю, вперше в житті він відчуває себе щасливим.

Що краще – мати волю та не від кого не залежати чи бути під владою сильніших та впливових? Жити в мріях чи в реальності?

Щоб дізнатися, який вибір зробив кінь, треба скачати книгу «Білий кінь Шептало» Володимира Дрозда можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Білий кінь Шептало» Володимира Дрозда онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Білий кінь Шептало» Володимира Дрозда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Білий кінь Шептало» Володимира Дрозда

Одна відповідь до “Білий кінь Шептало”

  1. Поліна Поліна сказав:

    “Білий кінь Шептало” – книга мого дитинства, з задоволенням перечитую її вже багато років. Такий взаємозв’язок двох світів не описував мабуть ще ніхто. Рекомендую, в цій книзі немає віку, читати потрібно усім.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *