«Білий попіл» Ілларіон Павлюк

«Білий попіл» Ілларіон Павлюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
774 переглядів
774 переглядів

Про книгу «Білий попіл» Ілларіона Павлюка

Книга «Білий попіл» стала чи не найвідомішим твором Ілларіона Павлюка. Повість, створена в стилі нуар, захоплює аудиторію яскравим сюжетом, неймовірним поєднанням елементів різних літературних жанрів і, звичайно ж, неповторним авторським стилем, здатним зачарувати кожного читача.

В центрі подій розслідування вбивства прекрасної панянки. Тарас Білий, відомий детектив, розпочинає переслідування вбивці. Злочинному світвові цей чоловік відомий своєю непохитністю. Він не зупиниться ні перед чим, однак вбивця знає про його слабкі місця. Чи зможе він скористатись ними? Про це ви дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Білий попіл» Ілларіона Павлюка українською мовою на нашому порталі.

З кожним днем Тарас Білий стає все ближчим до свого головного ворога. Детектив здогадується, хто міг бути вбивцею, однак в нього замало доказів. Він підозрює в злочині місцевого семінариста. Герой впевнений, що той вбив прекрасну молоду дівчину в знак помсти за те, що вона не відповіла взаємністю на його почуття.

В пошуках доказів герой книги потрапляє в дивну історію, котра відкриває завісу старих таємниць. У цього таємничого хутора є свій секрет, який намагаються приховати місцеві жителі.

Чи зможе детектив дізнатися правду? Щоб знайти відповідь, пропонуємо скачати книгу «Білий попіл» Ілларіона Павлюка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Білий попіл» Ілларіона Павлюка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *