«Білий шум» Дон Делілло

«Білий шум» Дон Делілло

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
856 переглядів
856 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Білий шум» Дона Делілло (анотація)

Провінційне американське містечко. У місцевому коледжі є кафедра гітлерознавства, очолювана професором Джеком Ґледні. Він щасливо живе з дружиною Бабеттою і чотирма дітьми, і лише занепокоєне питання «Хто помре першим?» порушує цю ідилію. Та згодом родинному щастю завадять нелюдські катастрофи й небожественні дива. Восьмий роман Делілло, його перший бестселер, Національна книжкова премія 1985 року й екранізація від режисера Ноа Баумбаха.

Ви любите незвичні химерні твори? Такі, в яких переплітаються дуже різні, часом полярні, образи, культурні коди, посилання на мистецькі напрямки… Ці твори нерідко руйнують саме наше сприйняття літератури, однак, водночас, відкривають і нові горизонти. Серед них виділимо “Білий шум”.

Це – роман, написаний американським письменником Доном Делілло, який вийшов у 1985 році. Дана книга є класичним представником постмодерністської літератури, яка активно використовує техніки метатекстуальності, іронії та гумору, а також провокує читача до роздумів над сучасним світом. Головний герой роману – Джек Гладні, професор історії, кафедри гітлерознавства (уже цікаво!) і одночасно експерт в галузі гуманітарних наук, який живе в місті Бабблз зі своєю дружиною та дітьми. Він стає свідком збігу незвичайних подій, пов’язаних зі звуком, який називається “білий шум”. Джек відчуває, що його життя починає втрачати зв’язок з реальністю і дійсність стає все більш туманною. Книга “Білий шум” підійде людям, які цікавляться постмодерністською літературою, а також шукають роздумів над сучасним світом та його проблемами. Роман є глибоким психологічним вивченням головного героя, який відображає наші сучасні страхи та незвичайність реальності. Крім того, автор забезпечує читача великою кількістю гумору та іронії, що робить книгу цікавою та захоплюючою для читання. Ясна річ, цільова аудиторія в даного роману цілком конкретна.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Білий шум» Дона Делілло українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Білий шум» Дона Делілло

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *