«Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас» Роберт Сапольскі

«Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас» Роберт Сапольскі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
17769 переглядів
17769 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас» Роберта Сапольскі (анотація)

Книга «Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас» Роберта Сапольскі – бестселер за версією журналу Нью-Йорк Таймс, що розповідає своїм читачам про нейробіологію та основоположні принципи роботи людського мозку. Людина – соціальна істота, і не може нормально жити без комунікації з собі подібними. Проте нерідко ми не розуміємо найпростіших емоцій, таких як злість та радість, або ж мотивації вчинків, які ми вважаємо героїчними чи жахливими. Ця книга покликана дати відповіді на ці моменти.

Головна перевага цієї книги – простота, з якою автор намагається пояснити таку непросту річ, як людська психологія. Саме тому книга стане в пригоді широкому колу читачів, для яких ця тема є цікавою. Автор не концентрує увагу свого читача лише на одній персоні чи окремому індивіді, а намагається поглянути в глибину причин поведінки цілих соціальних груп, або ж навіть держав. До речі, читати онлайн книгу «Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас» Роберта Сапольскі українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Автор акцентує увагу свого читача на неймовірно широкому колі речей, які так чи інакше впливають на нашу поведінку. Мова йде як про біохімію людського організму, так і соціальні чинники, під тиском яких ми діємо щодня.

Скачати книгу «Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас» Роберта Сапольскі можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати аудіокнигу «Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас» Роберта Сапольскі онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас» Роберта Сапольскі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас» Роберта Сапольскі

2 відповіді до “Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас”

  1. Анастасія Анастасія сказав:

    Як завантажити її?

  2. Марго Марго сказав:

    Мені завжди було цікаво, чому я в тій чи іншій ситуації людина проявляє різні емоції. Книга «Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас» відкрила для мене новий світ. Я навіть не уявляла, на що спроможний мій мозок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *