«Бізнес по-одеськи. Як побудувати мережу, не втративши себе» Антон Фридлянд

«Бізнес по-одеськи. Як побудувати мережу, не втративши себе» Антон Фридлянд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
609 переглядів
609 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Бізнес по-одеськи. Як побудувати мережу, не втративши себе» Антона Фридлянда (анотація)

Ця книга — про Одесу, про любов до їжі й до життя, про ресторанний бізнес та про гроші: зароблені й втрачені. Вона написана для всіх, хто займається чи думає займатися бізнесом, любить Одесу і цінує іронічний погляд на світ, а також для рестораторів — справжніх і майбутніх. У своїй книзі я розповідаю про те, як будував і продовжую будувати своє життя і свій бізнес. Я прагнув до того, щоб ця історія вийшла чесною, надихаючою і, звісно, дуже одеською.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Бізнес по-одеськи. Як побудувати мережу, не втративши себе» Антона Фридлянда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бізнес по-одеськи. Як побудувати мережу, не втративши себе» Антона Фридлянда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *