«Блакитна дитина» Анатолій Дімаров

«Блакитна дитина» Анатолій Дімаров

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2557 переглядів
2557 переглядів

Про книгу «Блакитна дитина» Анатолія Дімарова

Дитячі твори українського письменника Анатолія Дімарова надзвичайно світлі й теплі, сповнені душевності, добра й тонкого психологізму. Його повість «Блакитна дитина» – жвава й весела історія про допитливого хлопчика-школяра, в розповідях якого розкривається неповторний світ дитинства з його щоденними відкриттями, дивами та радощами. Радимо читати онлайн цей твір не тільки дітям і підліткам, а й усім, хто хоче знову відчути себе безтурботною дитиною, занурившись у яскраві пригоди й веселощі.

Головний герой книги Толік – товариський, розбишакуватий і відчайдушний хлопчик, який прагне наповнити своє життя справжніми випробуваннями та пригодницькими історіями. У нього є талант – перетворювати будь-яку буденну подію на строкату гру або фантастичну ситуацію, що в уяві школяра стає чарівною казкою.

Анатолій Дімаров доводить, що дорослі, завантажені своїми справами, на відміну від дітей, часто не помічають по-справжньому цінних і цікавих речей, що розфарбовують сіре життя в строкатий візерунок.

З кожною наступною сторінкою книги, з кожною новою пригодою все глибше розкривається особистість головного героя – проймаєшся його поглядами й цінностями, життєвою філософією та емоціями. Незважаючи на постійні пустощі, цей хлопчик є по-справжньому доброю та співчутливою людиною, яка цінує дружбу та намагається допомогти світові своїми добрими справами.

Нерідко вчинки Толіка викликають кумедні ситуації, але саме в таких випадках варто придивитися до реакції головного героя – весело посміхатися й радіти пригодам, не засмучуючись через втрати, йти далі – назустріч новим незвіданим горизонтам та своїм сподіванням.

У книзі «Блакитна дитина» яскраво розкривається дитяча психологія, тому цей твір буде особливо корисним для тих, хто хоче навчитися розуміти свою дитину, піднімаючись до її думок і клопотів, читаючи внутрішній світ маленької особистості наче розгорнуту книгу. Рекомендуємо скачати «Блакитна дитина» Анатолія Дімарова на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Цей твір ви можете отримати у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Скачати безкоштово книгу «Блакитна дитина» Анатолія Дімарова

Рекомендації

Відгуки на книгу «Блакитна дитина» Анатолія Дімарова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *