«Блакитна дитина» Анатолій Дімаров

«Блакитна дитина» Анатолій Дімаров

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Блакитна дитина» Анатолія Дімарова

Дитячі твори українського письменника Анатолія Дімарова надзвичайно світлі й теплі, сповнені душевності, добра й тонкого психологізму. Його повість «Блакитна дитина» – жвава й весела історія про допитливого хлопчика-школяра, в розповідях якого розкривається неповторний світ дитинства з його щоденними відкриттями, дивами та радощами. Радимо читати онлайн цей твір не тільки дітям і підліткам, а й усім, хто хоче знову відчути себе безтурботною дитиною, занурившись у яскраві пригоди й веселощі.

Головний герой книги Толік – товариський, розбишакуватий і відчайдушний хлопчик, який прагне наповнити своє життя справжніми випробуваннями та пригодницькими історіями. У нього є талант – перетворювати будь-яку буденну подію на строкату гру або фантастичну ситуацію, що в уяві школяра стає чарівною казкою.

Анатолій Дімаров доводить, що дорослі, завантажені своїми справами, на відміну від дітей, часто не помічають по-справжньому цінних і цікавих речей, що розфарбовують сіре життя в строкатий візерунок.

З кожною наступною сторінкою книги, з кожною новою пригодою все глибше розкривається особистість головного героя – проймаєшся його поглядами й цінностями, життєвою філософією та емоціями. Незважаючи на постійні пустощі, цей хлопчик є по-справжньому доброю та співчутливою людиною, яка цінує дружбу та намагається допомогти світові своїми добрими справами.

Нерідко вчинки Толіка викликають кумедні ситуації, але саме в таких випадках варто придивитися до реакції головного героя – весело посміхатися й радіти пригодам, не засмучуючись через втрати, йти далі – назустріч новим незвіданим горизонтам та своїм сподіванням.

У книзі «Блакитна дитина» яскраво розкривається дитяча психологія, тому цей твір буде особливо корисним для тих, хто хоче навчитися розуміти свою дитину, піднімаючись до її думок і клопотів, читаючи внутрішній світ маленької особистості наче розгорнуту книгу. Рекомендуємо скачати «Блакитна дитина» Анатолія Дімарова на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Цей твір ви можете отримати у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Блакитна дитина» Анатолія Дімарова

Завантажити книгу «Блакитна дитина» у форматі:

Рекомендації

Чорний яр
Чорний яр Олесь Гончар
Байки
Байки Леонід Іванович Глібов
Зачарована Десна (збірник)
Зачарована Десна (збірник) Олександр Довженко
Герой нашого часу (збірник)
Герой нашого часу (збірник) Лесь Подерв’янський

Відгуки на книгу «Блакитна дитина» Анатолія Дімарова

Комментарии для сайта Cackle