«Блакитна дитина» Анатолій Дімаров

«Блакитна дитина» Анатолій Дімаров

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5996 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Блакитна дитина» Анатолія Дімарова (анотація)

Дитячі твори українського письменника Анатолія Дімарова надзвичайно світлі й теплі, сповнені душевності, добра й тонкого психологізму. Його повість «Блакитна дитина» – жвава й весела історія про допитливого хлопчика-школяра, в розповідях якого розкривається неповторний світ дитинства з його щоденними відкриттями, дивами та радощами. Радимо читати онлайн цей твір не тільки дітям і підліткам, а й усім, хто хоче знову відчути себе безтурботною дитиною, занурившись у яскраві пригоди й веселощі.

Головний герой книги Толік – товариський, розбишакуватий і відчайдушний хлопчик, який прагне наповнити своє життя справжніми випробуваннями та пригодницькими історіями. У нього є талант – перетворювати будь-яку буденну подію на строкату гру або фантастичну ситуацію, що в уяві школяра стає чарівною казкою.

Анатолій Дімаров доводить, що дорослі, завантажені своїми справами, на відміну від дітей, часто не помічають по-справжньому цінних і цікавих речей, що розфарбовують сіре життя в строкатий візерунок.

З кожною наступною сторінкою книги, з кожною новою пригодою все глибше розкривається особистість головного героя – проймаєшся його поглядами й цінностями, життєвою філософією та емоціями. Незважаючи на постійні пустощі, цей хлопчик є по-справжньому доброю та співчутливою людиною, яка цінує дружбу та намагається допомогти світові своїми добрими справами.

Нерідко вчинки Толіка викликають кумедні ситуації, але саме в таких випадках варто придивитися до реакції головного героя – весело посміхатися й радіти пригодам, не засмучуючись через втрати, йти далі – назустріч новим незвіданим горизонтам та своїм сподіванням.

У книзі «Блакитна дитина» яскраво розкривається дитяча психологія, тому цей твір буде особливо корисним для тих, хто хоче навчитися розуміти свою дитину, піднімаючись до її думок і клопотів, читаючи внутрішній світ маленької особистості наче розгорнуту книгу. Рекомендуємо скачати «Блакитна дитина» Анатолія Дімарова на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Цей твір ви можете отримати у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Блакитна дитина» Анатолія Дімарова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Блакитна дитина» Анатолія Дімарова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Блакитна дитина» Анатолія Дімарова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *