«Блакитне мереживо долі» Енн Тайлер

«Блакитне мереживо долі» Енн Тайлер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
409 переглядів
409 переглядів

Про книгу «Блакитне мереживо долі» Енн Тайлер

Енн Тайлер вважається майстром драматичних історій та сімейних саг, що затягують до свого полону реалістичністю і невимушеністю, захоплюють сюжетними вихилясами та змушують затамувати подих, слідкуючи за сплетінням доль різних людей. Такою ж є її книга «Блакитне мереживо долі» – неймовірна драма про три покоління однієї родини, яка здається гармонійною та щасливою. Проте в головних героїв також заховані скелети в шафах, а їхні долі переплітаються неймовірним чином, відкриваючи читачеві сімейні таємниці та неочікувані зізнання.

Починаючи читати онлайн цю сімейну сагу, знайомимося з головними персонажами – Редом, Еббі та їхніми чотирма дітьми. Ця дружна родина Вітшенків мешкає в розкішному будинку, і на перший погляд здається, що перед нами – модель ідеального сімейного життя.

Проте, заглиблюючись далі в їхні характери, відкриваючи сторінки їхнього минулого, стає зрозумілим, що «підводна частина айсбергу» сім’ї надто велика і неоднозначна. Перед нами розкривається строката життєва драма різних персонажів зі своїми кумедними й трагічними випадками, сімейними традиціями та зворушливими історіями кохання.

Роман «Блакитне мереживо долі» веде читача крізь реалістичні та суперечливі образи головних персонажів до усвідомлення справжніх життєвих цінностей та дилем, розкриває актуальні у всі часи проблеми самотності, непорозуміння між близькими людьми, швидкоплинності часу, зради й лицемірства, необхідності відповідати за свої помилки.

Ця атмосферна й глибока книга прийдеться до смаку всім прихильникам якісної художньої літератури з присмаком драматизму, психологізму та заплутаних сімейних стосунків. Завдяки цій яскравій історії усвідомлюєш, що в житті немає однозначно «чорного» або «білого» – кожна монета має свій зворотній бік.

Поступово набираючи обертів та інтригуючи новими подробицями родинного кола, котушка синіх ниток розмотується, оголюючи дерев’яну основу. Пропонуємо скачати «Блакитне мереживо долі» Енн Тайлер в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf. Цей твір талановитої американської письменниці, володарки Пулітцерівської премії ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Блакитне мереживо долі» Енн Тайлер